Siatkarki Siarki przegrywają z Wieliczką po tie-breaku (fotoreportaż oraz video)

Drużyna Anser Siarki Tarnobrzeg przegrała z zespołem MKS MOS Wieliczka 2:3 (25:17, 25:22, 23:25, 18:25, 8:15) w przedostatnim meczu rundy zasadniczej. Mecz rozegrany został w minioną sobotę w Tarnobrzegu.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęły siatkarki Siarki wygrywając pewnie dwa pierwsze sety. Nieszczęście przyszło w secie trzecim, podopieczne trenera Dudy chyba za wcześnie uwierzyły, że ten mecz jest już wygrany i podeszły do partii zdekoncentrowane, co skrzętnie wykorzystały rywalki, szybko budując wysoką przewagę. I choć tarnobrzeżanki przegrywały już 16:20, to udało im się doprowadzić do remisu 23:23, niestety błędy popełnione w obronie i ataku, pozwoliły rywalkom cieszyć się z pierwszego wygranego seta. Czwarta partia toczyła się już pod dyktando siatkarek z Wieliczki, podobnie było w partii decydującej, mimo, iż jej początek należał do siatkarek Siarki.

Porażka Siarki jest tym dotkliwsza, iż odniesiona z drużyną z którą zespół będzie walczyć o utrzymanie w drugiej lidze. Ostanie spotkanie z Dalinem Myślenice nie ma już wpływu na lokaty zespołów z dolnej części tabeli, Siarka zakończy rundę na dziesiątej pozycji i to zajmująca dziewiąte miejsce Wieliczka będzie gospodarzem dwóch pierwszych spotkań w fazie play-out i ewentualnego piątego.

Anser Siarka Tarnobrzeg – MKS MOS Wieliczka 2:3 (25:17, 25:22, 23:25, 18:25, 8:15)

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content