Wygraj wejściówkę na piątkowy półfinał pomiędzy KTS Zamek Tarnobrzeg a Saint Quentin

Już w piątek 22 marca drużyna KTS Zamek Tarnobrzeg zagra o czwarty w historii klubu finał Pucharu Europejskiej Federacji Tenisa Stołowego. Przeciwniczkami tarnobrzeskich tenisistek będzie francuski zespół Saint Quentin. W pierwszym półfinale podopieczne trenera Nęcka pewnie ograły rywalki na ich własnym terenie 3:0. Spotkanie rozpocznie się o godz.17 w tarnobrzeskiej hali MOSiR.

Mamy dla Was 10 podwójnych wejściówek na to spotkanie. Otrzyma je 10 pierwszych osób, które na adres redakcji nadeślą maila w tytule wpisują „KTS Zamek Tarnobrzeg”. Dodatkowo należy podać numer telefonu kontaktowego.

******

Tarnobrzeżanki w pierwszym meczu wykorzystały swoją szansę w stu procentach i pod nieobecność Singapurki Yu Meng Yu oddały gospodarzom raptem dwa sety. Francuski zespół nie zamierza jednak składać broni i jak zapowiedział na pomeczowej kolacji Eric Hennemann, manager Saint Quentin, to nie jest koniec emocji i w Tarnobrzegu może się pojawić zupełnie inny skład. KTS też jednak ma niespodziankę dla gości, gdyż do grania wróciła Li Qian i teraz trener Zbigniew Nęcek ma jeszcze większe pole manewru.

– Musimy się maksymalnie skoncentrować na piątkowym spotkaniu, ale zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe. To nowe rozdanie, tamtego meczu już nie ma, jednak podświadomość płata niekiedy różne figle. Cała drużyna będzie w komplecie, spodziewamy się, że w Tarnobrzegu pojawi się Yu Meng Yu i niewykluczone, że jeszcze jedna Chinka. Do awansu brakuje niewiele, ale nie możemy usiąść i czekać aż rywalki same przegrają – mówi Zbigniew Nęcek.

Organizatorzy spotkania przygotowali dla sympatyków wiele atrakcji. Gościnnie wystąpią przed tarnobrzeskimi kibicami zespoły z Brzózy Królewskiej, w której na początku roku KTS grał jedno z ligowych spotkań. Tym razem zaprezentują się „Mażoretki”, działające przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II, Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego „Zagrodzianie” działający przy Ośrodku Kultury, a także Zespół Śpiewaczo-Obrzędowy „Brzozaki, który funkcjonuje przy Kole Gospodyń Wiejskich. Dodatkowo panie z tego Koła mają dla kibiców przygotowane niespodzianki kulinarne.

Dodatkowo dla najmłodszych kibiców, którzy pojawią się na meczu pod opieką swoich nauczycieli, będzie zorganizowany konkurs na najlepiej dopingującą szkołę. – Chcemy, aby nasi sympatycy bardzo mile spędzili piątkowy wieczór. My postaramy się zadbać o odpowiednie sportowe emocje, a nasi goście trochę rozluźnią atmosferę – żartuje Li Qian.

info: KTS Zamek Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content