Zwrot podatku z zagranicy! TimeTax Sp. z o.o. rozpoczął działalność na terenie miasta Sandomierza i Ostrowca Świętokrzyskiego

Europa otwiera się z każdym rokiem coraz szerzej na pracowników z Unii Europejskiej. Praca zagranicą pociąga za sobą nie tylko plusy związane z dobrze płatną pracą ale również zobowiązaniem do rozliczenia się z fiskusem kraju gdzie świadczyliśmy pracę.

Idąc naprzeciw zapotrzebowaniu na usługi rozliczania podatku dochodowego z krajów UE rozpoczęliśmy współpracę z renomowaną Kancelarią Prawno – Podatkową Lexmal. Kancelaria ta jest naszym partnerem biznesowym i jako Punkt Obsługi Klienta pośredniczy między klientem a Naszą firmą w celu kompleksowego rozliczenia podatku z konkretnego kraju członkowskiego, w którym uzyskaliśmy w danym roku podatkowym dochód.

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI TimeTax

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc w zakresie odzyskania zwrotu podatku za pracę za granicą. Oferta dotyczy następujących krajów: Holandia, Niemcy, Anglia, Belgia, Dania, Irlandia, Austria, Norwegia, USA. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, jakie ulgi i odliczenia podatkowe mogą być zastosowane, aby otrzymali Państwo najwyższy zwrot.

WIARYGODNOŚĆ

Jesteśmy wiarygodną firmą. Zbudowaliśmy silne relacje z władzami podatkowymi w Belgii, Holandii i Niemczech. Systematycznie śledzimy zmiany dokonujące się w prawie podatkowym. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu proponujemy naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania.

PROFESJONALIZM I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Jesteśmy do Państwa dyspozycji aż do momentu uzyskania zwrotu podatku. Każdy etap jest na bieżąco monitorowany. W zakres naszych kompetencji wchodzi także tłumaczenie, kompletowanie, wypełnianie dokumentów i inne.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TimeTax?

– Pobieramy opłatę tylko raz, prowadząc sprawę klienta do momentu odzyskania zwrotu
(jeżeli w trakcie prowadzenia sprawy przychodzą pisma, które należy wypełnić, czy przetłumaczyć robimy to w cenie pobranej przed rozliczeniem)

– Traktujemy naszych klientów indywidualnie, monitorujemy ich sprawy podatkowe, telefony do Urzędów Skarbowych w celu przyspieszenia biegu spraw, wyjaśnień itp. również są wliczone w cenę

– Klient ma możliwość wyboru, czy woli zapłacić z góry przed rozliczeniem, czy mamy pobrać opłatę dopiero po odzyskaniu zwrotu, jako pobrany procent od odzyskanego podatku (choć nie dotyczy to każdej usługi)

– Mamy zbudowane silne relacje z zagranicznymi urzędami skarbowymi, co pozwala niejednokrotnie przyspieszyć tryb załatwienia sprawy klientów, lub sprostować błędy w dokumentacji

– Posiadamy w ofercie rozliczenia podatku z wielu krajów (Holandia, Niemcy, Belgia, Anglia, Austria, Irlandia, Norwegia, Dania, USA). Ponadto mamy szeroki zakres usług, dzięki czemu klient może zostać kompleksowo obsłużony i bardzo często załatwia wszystko w jednym miejscu (podatki, zasiłki rodzinne, dodatki dla dzieci, dodatki do ubezpieczeń, tłumaczenia, odzyskiwanie kart podatkowych, wyrobienie numeru SoFi, korekty itd.).

– Cechuje nas profesjonalizm i odpowiednia wiedza w zakresie rozliczeń zagranicznych

– Zaufało Nam już 10 tysięcy osób, dołącz do Nas i pozwól Nam udowodnić nasz profesjonalizm.

Zapraszamy do naszych Punktów Obsługi Klienta!

Punkt Obsługi Klienta w Sandomierzu
ul.Opatowska 9, 27-600 Sandomierz
tel: (15) 833 25 60, kom: 601 661 391
e-mail: sandomierz@timetax.pl

Punkt Obsługi Klienta w Ostrowcu Św.
ul.Polna 11B, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel: (41) 247 64 00
e-mail: ostrowiec.sw@timetax.pl

www.timetax.pl

artykuł promocyjny

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content