Udany wystep tarnobrzeżanki podczas debiutów w Kulturystyce i Fitness

Na zakończonych w Ostrowi Mazowieckiej zawodach o nazwie Debiuty w Kulturystyce i Fitness udanie zaprezentowała się zawodniczka Integracji Tarnobrzeg Agnieszka Chmielewska. Agnieszka reprezentowała Tarnobrzeg w najmłodszej konkurencji w sportach sylwetkowych jaka jest bikini fitness. Wśród 26 zawodniczek z całej Polski Agnieszka zajęła wysokie 10 miejsce.

Młoda zawodniczka udanie przeszła eliminacje i dostała się do półfinałowej 15-ki pan, gdzie ostatecznie po pasjonującej walce zakończyła rywalizacje. Zawodniczka z Tarnobrzega była jedną z najmłodszych startujących uczestniczek Debiutów
.
Agnieszka jest uczennicą trzeciej klasy liceum w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu. Na co dzień trenuje w siłowni MOSiR Wisła w Tarnobrzegu. Trenerem Agnieszki jest pracujący w tejże siłowni
instruktor kulturystyki i fitness Andrzej Rękas.

– 20 kwietnia nasza zawodniczka będzie brała udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Mińsku Mazowieckim. Mamy nadzieje ze podczas tych zawodów Agnieszka poprawi swój wynik i być może sięgnie po medal, tym bardziej, że podczas mistrzostw będzie obowiązywał podział na kategorie wzrostowe , którego nie było podczas Debiutów- powiedział Andrzej Rękas.
– Agnieszka jest mądrą i ambitną zawodniczką, uważam że przez najbliższe lata może realnie walczyć o medale na zawodach krajowych i międzynarodowych – powiedział Marek Koczyjan v-ce prezes Stowarzyszenia Integracja.

foto&info: Integracja Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ola
11 lat temu

fajnie siostra wypadłaś

ola
11 lat temu

po prostu super buziaki od Oli.M

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content