Udany wystep tarnobrzeżanki podczas debiutów w Kulturystyce i Fitness

Na zakończonych w Ostrowi Mazowieckiej zawodach o nazwie Debiuty w Kulturystyce i Fitness udanie zaprezentowała się zawodniczka Integracji Tarnobrzeg Agnieszka Chmielewska. Agnieszka reprezentowała Tarnobrzeg w najmłodszej konkurencji w sportach sylwetkowych jaka jest bikini fitness. Wśród 26 zawodniczek z całej Polski Agnieszka zajęła wysokie 10 miejsce.

Młoda zawodniczka udanie przeszła eliminacje i dostała się do półfinałowej 15-ki pan, gdzie ostatecznie po pasjonującej walce zakończyła rywalizacje. Zawodniczka z Tarnobrzega była jedną z najmłodszych startujących uczestniczek Debiutów
.
Agnieszka jest uczennicą trzeciej klasy liceum w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu. Na co dzień trenuje w siłowni MOSiR Wisła w Tarnobrzegu. Trenerem Agnieszki jest pracujący w tejże siłowni
instruktor kulturystyki i fitness Andrzej Rękas.

– 20 kwietnia nasza zawodniczka będzie brała udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Mińsku Mazowieckim. Mamy nadzieje ze podczas tych zawodów Agnieszka poprawi swój wynik i być może sięgnie po medal, tym bardziej, że podczas mistrzostw będzie obowiązywał podział na kategorie wzrostowe , którego nie było podczas Debiutów- powiedział Andrzej Rękas.
– Agnieszka jest mądrą i ambitną zawodniczką, uważam że przez najbliższe lata może realnie walczyć o medale na zawodach krajowych i międzynarodowych – powiedział Marek Koczyjan v-ce prezes Stowarzyszenia Integracja.

foto&info: Integracja Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ola
9 lat temu

fajnie siostra wypadłaś

ola
9 lat temu

po prostu super buziaki od Oli.M

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content