06.04 (sobota) Koncert Acid Drinkers w Stalowej Woli

Już w sobotę, 6 kwietnia w stalowowolskim klubie Labirynt, wystąpi zespół Acid Drinkers, który kontynuuje swoją trasę koncertową promującą najnowszy album „La Part Du Diable”! Koncert zapowiada się wyjątkowo, gdyż fani po raz pierwszy od 4 lat usłyszą na żywo nowe autorskie utwory. Start koncertu o godzinie 19:00.

Acid Drinkers od lat potwierdzają swoją wyborną formę sceniczną, a nowy materiał to kolejne pokłady energii, która tylko czeka na uwolnienie i eksplozje przed publicznością! Wszak utwory z nowej płyty to potencjalne „koncertowe killery”- jak zwykli mawiać fani Acids – które z pewnością na stałe wpiszą się w historię grupy.

„La Part Du Diable” to 11 bezkompromisowych, szybkich i ciężkich utworów, okraszonych sowicie wysoko procentowym i żrącym kwasem, które przez 50 minut nie dadzą chwili wytchnienia. – Stęskniliśmy się za albumem zagranym z dodatkową porcją mięsa. Dlatego wracamy do matecznika, potańcówka właśnie dobiega końca! – komentują muzycy.

Acid Drinkers po ponad 20 latach na scenie stali się prawdziwą legendą – ikoną rocka i metalu – absolutnym władcą tej sceny. Najbardziej rozpoznawalny thrash metalowy zespół w Polsce znany z rewelacyjnych płyt takich , jak „Infernal Conection”, „Verses Of Steel”, czy ostatnia „Fishdick Zwei”. Kwasożłopy to prawdziwi mistrzowie sztuki koncertowej – grają z ogromną pasją i energią, od lat gromadzą pod sceną tłumy.

Kwasożłopy przyzwyczaili swoich fanów do niezwykle oryginalnych nazw tras koncertowych, w tym wypadku również nie zawiedli! Koncerty odbywać się będą pod szyldem „The Good, the Bad and the Diable”!

Oficjalne wydarzenie na FB: http://www.facebook.com/#!/events/323082041127746/

Klub: LABIRYNT ul. Ofiar Katynia 37
data: 06.04.2013 (sobota)
start: 19:00
bilety: 35 PLN w przedsprzedaży (klub Labirynt, klub Billa)
w dniu koncertu 45 PLN

Poniżej fragment ubiegłorocznego koncertu Acid Drinkers w Sandomierzu. Jako support wystąpiła sandomierska formacja S.N.O.W.
foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lolek
8 lat temu

Szkoda że nie będę mógł być zapowiada się nieźle koncert w Sandomierzu był świetny.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content