06.04 (sobota) Koncert zespołu Gravity w Sandomierzu

Zapraszamy na drugi akustyczny koncert zespołu Gravity podczas Spring Forward March Tour 2013. Tym razem zawitamy do Sandomierza. Koncert odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w sandomierskim Lapidarium. Wstęp – 10 zł.

Gravity to zespół założony przez pochodzącego z Hiszpanii Daniela Medinę. Pierwsza płyta demo zespołu zatytułowana 'On The Edge’ powstała w 2010r. w studiu HQ Production’s w Krakowie we współpracy ze znanym muzykiem Liamem MacMhurrim i od tego czasu band rozpoczął regularne koncertowanie.
W styczniu 2013 r. Daniel Medina wyruszył w solową akustyczną trasę koncertową do USA, aby promować muzykę zespołu. Występował m. in. w Nowym Jorku, Filadelfii (w prestiżowym klubie World Cafe Live) i New Jersey.
To również w tym roku Gravity zagrał na jednej scenie z gwiazdami polskiej sceny muzycznej m .in. IRA, Oddział Zamknięty, Akurat.
W lutym muzycy wydali drugą płytę EP zatytułowaną 'Free Ride’, zawierającą 3 autorskie utwory, które doskonale odzwierciedlają to, co zespół oferuje swoim słuchaczom czyli melodyjne, energiczne, rockowe brzmienia. Bardzo pozytywne przyjęcie krążka przez słuchaczy spowodowało, że w kwietniu tego muzycy rozpoczynają pracę w studiu nad swoim debiutanckim albumem. Równocześnie wyruszają w trasę koncertową Spring Forward March Tour 2013 po Polsce, która stanowi przedsmak letniej trasy koncertowej Gravity w USA.

Gravity:
Daniel Medina – wokal, gitara
Łukasz Wierzbicki – bas
Grzegorz Malski – instrumenty perkusyjne
foto, info &video: Gravity

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
29 David Amerson Jersey
6 lat temu

29 David Amerson Jersey – 33 Corey Grant Jersey,Wholesale Nike
NFL, NHL, MLB, NBA, NCAA, Cheapest Place To Buy Jerseys Online.
More Details, Contact US!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content