Drugie z rzędu zwycięstwo Siarki, tym razem nad Concordią

Po wygranej 3:1 nad Garbarnią Kraków piłkarze Siarki Tarnobrzeg odnieśli kolejne zwycięstwo wyjazdowe, tym razem nad Concordią Elbląg 2:0 (2:0). Mecz 23 kolejki II ligi wschodniej rozegrany został w sobotę 13 kwietnia.

Pierwszą bramkę dla Siarki strzelił w 14 minucie Konrad Stępień, po dośrodkowaniu Tomasza Wolana. Autorem drugiego gola dla Siarki jest Jarosław Piątkowski, skutecznie egzekwując rzut karny w 34 minucie.

Kolejnym rywalem Siarki będzie Wisła Puławy, która dzisiaj zremisowała bezbramkowo z Resovią. Mecz rozegrany zostanie w Tarnobrzegu, w sobotę 20 kwietnia, początek godz.16.

Wyniki pozostałych spotkań II ligi wschodniej: Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 0:0, Motor Lublin – Wigry Suwałki 1:1, Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola 3:1, Stal Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1, Wisła Puławy – Resovia Rzeszów 0:0, Znicz Pruszków – Unia Tarnów 1:1, Pelikan Łowicz – Wisła Płock 1:2, Radomiak Radom – Garbarnia Kraków 4:1

CONCORDIA ELBLĄG – SIARKA TARNOBRZEG 0-2 (0-2)

Bramki: Stępień (14), Piątkowski (34-karny)

Concordia: Zoch – Lepczak, Loda (46. Korzeniewski), Nadolny (62. A. Stępień), Zejglić – R. Stępień, Szuprytowski, Sambor, Sadowski (80. Kiełtyka) – Szmydt (46. Zawierowski), Uszalewski

Siarka: K. Beszczyński – Korona, Grunt, Ciesielski, Sulkowski – Kowalski, Michalski, Stępień, Wolan – Piątkowski – Truszkowowski

źródło: podkarpacie.live