Sandomierz: Poszukiwany właściciel gotówki

W miniony piątek do KPP zgłosił się 54 -letni mężczyzna, mieszkaniec Sandomierza i oświadczył, że na jednej z ulic miasta znalazł pieniądze. Teraz sandomierscy policjanci ustalają właściciela znalezionych banknotów.

Aby odebrać gotówkę należy podać, w jakich pieniądze były nominałach, a także w jakich okolicznościach oraz w której części miasta mogły zostać zgubione. Policja chce w ten sposób zweryfikować dane, by pieniądze otrzymała właściwa osoba.

W razie nie zgłoszenia się właściciela gotówki, przedmiotowe środki pieniężne zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szymek Szymański
9 lat temu

Ale idiota !!!!
Mógł wziąść dla siebie !!! , ja bym tak nie postąpił . Frajer !!!

Tarnobrzeżanin
9 lat temu

Pomyśl czy nazwał byś go tak samo gdyby tobie zginęły te pieniądze. Zdaję sobie z tego sprawę ze w dzisiejszych czasach o pewnych wartościach większość ludzi nie chce słyszeć. Dla mnie ten czlowiek zachował się prawidłowo. Uwierz mi, że jemu też jest z tym dobrze. Może to była cała wypłata samotnej matki lub rencina biednego emeryta. Chciałbym więcej i częściej czytać o podobnych przypadkach aby nie zwariować w świecie dzieciobójczyń, morderców, złodziei i debilnych wypowiedzi polityków.

sm
9 lat temu

piwo Ci za to!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content