Tarnobrzeska Gala Taneczna „Wieczór Pełen Pasji” (fotoreportaż oraz video HD)

XI Tarnobrzeska Gala Taneczna wieńczyła tegoroczne zmagania z tańcem podczas tanecznego weekendu. Organizatorem imprezy była Tarnobrzeska Szkoła Tańca Samba.

W ramach Tanecznego Weekendu w Tarnobrzegu odbyły się trzy duże imprezy taneczne, w sobotę był to Tarnobrzeski Turniej Tańca Towarzyskiego, niedzielne przedpołudnie i wczesne godziny popołudniowe należały zaś do najmłodszych tancerzy, którzy rywalizowali w ramach turnieju „Zaszczepiamy pasję” – foto oraz video reportaż z tego wydarzenia opublikujemy już wkrótce.

W trakcie trwającej prawie dwie godziny niedzielnej gali, publiczność mogła podziwiać tańce w wykonaniu aktualnych mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich – Natalii Piecewicz i Andrzeja Suchockiego, w tanecznym pokazie zaprezentowały się również trzy najlepsze polskie pary w boogie woogie, a wśród nich wicemistrzowie świata Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy. Z kolei gimnastykę akrobatyczną zaprezentowało trio ETC. Podczas gali nie zabrakło oczywiście pokazu w wykonaniu tancerzy z „Samby”. Ponad 150 osobowa grupa tańczyła m.in. w rytmie hip-hopu, zaś taniec towarzyski zaprezentowali najstarsi uczniowie tarnobrzeskiej szkoły tańca, zrzeszeni w Klubie Dorosłego Tancerza.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gala
9 lat temu

szkoda, że niema maluchów i czaczy z niespodzianką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content