Tarnobrzeskie roczniki już w sprzedaży (video)

W TDK można już kupić Tarnobrzeski Rocznik Kulturalny 2012 i Tarnobrzeski Rocznik Sportowy 2012. – Celem jest zachowanie w pamięci wydarzeń kulturalnych i sportowych minionego roku – tłumaczy w rozmowie z NW24 Piotr Duma, wicedyrektor TDK.

Rocznik Kulturalny to już druga tego typu pozycja przygotowana przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Kronika wydarzeń kulturalnych z Tarnobrzega pojawiła się po raz pierwszy w ubiegłym roku, dokumentując rok 2011. W obu publikacjach zebrane są relacje ze spotkań autorskich, koncertów, promocji, wystaw itp., dodatkowo wzbogacane wywiadami i zdjęciami.
Tarnobrzeski Rocznik Sportowy jest nowym wydawnictwem prezentowanym przez TDK. Pozycja zawiera nie tylko chronologiczny zapis wydarzeń sportowych, które miały miejsce w Tarnobrzegu w 2012 roku, ale również sukcesy naszych sportowców na arenach polskich i międzynarodowych.

Roczniki można kupić w Tarnobrzeskim Domu Kultury, w cenie 35 zł.

Więcej o wydawnictwach w rozmowie z Piotrem Dumą, wicedyrektorem TDK

******

Jak dowiedział się portal NadWisłą24.pl wicedyrektor TDK Piotr Duma nie zamierza kandydować na stanowisko dyrektora Muzeum Historycznego w Tarnobrzegu.

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gnvbg
7 lat temu

czy konkurs na stronie UM jest na tego Pana???

Viking
7 lat temu

a kto to będzie czytał skoro kibic siarki potrafi tylko obalić wino z Dwikoz i nasrać na chodnik

WV
7 lat temu

proponuję zrobić audiobooka na komórę i wtedy kibice zajarzą

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x