Sukcesy tarnobrzeskich zawodników podczas Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness

Na zakończonych w Mińsku Mazowieckim XXXVII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, Tarnobrzeg reprezentowała dwójka zawodników Integracji – Tarnobrzeg Agnieszka Chmielewska i Michał Kilian.

Agnieszka w kategorii bikini sylwetkowe powyżej 168 cm wzrostu zajęła wysokie VI miejsce. W sobotnich eliminacjach panie zaprezentowały się w jednej odsłonie , tj. rundzie porównań. Nasza zawodniczka spisała się znakomicie i dostała się do finałowej szóstki. W niedzielnych finałach , tym razem podczas dwóch odsłon rywalizacji tj. programu dowolnego i rundy porównań Agnieszka zajęła szóste miejsce, co niewątpliwie jak na debiut w imprezie tej rangi można śmiało uznać za sukces.

Natomiast Michał w kategorii osób niepełnosprawnych na wózkach zajął pierwsze miejsce.Przypomnijmy ze zawodnik z Tarnobrzega jest już doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem, w roku ubiegłym podczas Mistrzostw Polski w Katowicach i Pucharu Polski w Mińsku Mazowieckim, również zajął pierwsze miejsce.

foto&info: Sławomir Wiatrowski/Integracja Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tbg
11 lat temu

Jeżeli piszemy o sukcesie to ten sukces osiągnięty jest w jakiejś rywalizacji między zawodnikami. Gdy natomiast w kategorii Kulturystyka niepełnosprawnych na wózkach występuje jeden zawodnik i nie ma rywalizacji bo jest sam. To nie piszmy o sukcesie bo to jest przegięcie i wypaczenie.

wacek
11 lat temu

ten gosciu zapomnial o pudrze na twarz czy czym tam sie oni smarują. Wyglada jakby ktos dokleił mu głowe do ciala w fotoszopie

S
11 lat temu

twoj wacek jest doklejony w fotoszopie,

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content