Przełamanie Wielowsi. Wysokie zwycięstwo nad Strzelcem Dąbrowica (fotoreportaż oraz video HD)

Po słabym początku rundy (jeden punkt w trzech meczach), występujący w stalowowolskiej okręgówce piłkarze OKS Wielowieś odnieśli imponujące zwycięstwo nad broniącym się przed spadkiem Strzelcem Dąbrowica. W niedzielnym spotkaniu podopieczni trenera Artura Szkutnika strzelili rywalowi siedem bramek, nie tracąc przy tym żadnej.

W meczu ze Strzelcem hat-tricka zaliczył Jacek Rożek, dwie bramki zdobył Przemysław Stąporski, po jednej zaś Maciej Jarosz i Michał Szczepański.
Kolejne spotkanie zajmujący trzecią lokatę w tabeli piłkarze z Wielowsi rozegrają w Skopaniu z tamtejszym Wisanem. Mecz odbędzie się w środę 1 maja.

OKS Wielowieś – Strzelec Dąbrowica 7:0 (4:0)

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
7 lat temu

Takiej wygranej specjalnie komentować nie trzeba. Bardzo okazała wygrana po słabszym początku rundy wiosennej. Mnie jednak zastanawia inna rzecz. Przeglądając zdjęcia z tego spotkania zastanawiało mnie skąd nagle tak mało widzów zaczęło przychodzić na Zwierzyniec? Do nie dawna spotkania z udziałem Wielowsi cieszyły się dużo większym powodzeniem, a tu nagle ledwie garstka osób. Gdy dowiedziałem się jaki jest tego powód szczerze mówiąc byłem mocno zaskoczony. Prezes Dziedzic to przedsiębiorcza głowa wiec postanowił wprowadzić na spotkania Wielowsi bilety po 5zł.? Ktoś może mi to wytłumaczyć?! Tym bardziej, że bodaj na mecze w Mokrzyszowie (4 liga) wejściówki kosztują tyle samo? W 4 lidze jeszcze jestem w stanie to zrozumieć, ale w okręgówce już nie do końca.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x