Rusza sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim (video)

Od 1 maja rusza czwarty sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W tym roku plażowicze będą mieć do dyspozycji m.in. dłuższą plażę, pięć miejsc gastronomicznych, (ich liczba może się jeszcze zwiększyć o dwa, jeśli znajdą się osoby chętne do prowadzenia tego typu działalności nad Jeziorem), oraz trzy punkty do wypożyczania sprzętu wodnego.

Za wjazd samochodem trzeba będzie zapłacić 6 zł, motocyklem zaś 3 zł.

Wyznaczono miejsce na parking dla niepełnosprawnych, budowane jest również zejście na plażę dla osób niepełnosprawnych.

W trakcie sezonu zaplanowano kilka imprez, wśród nich „Piknik Lata z Radiem”, oraz nowość, piknik kulinarny na rozpoczęcie wakacji, podczas którego planowane jest ugotowanie 420 litrów zupy dla uczczenia 420 rocznicy nadania praw miejskich Tarnobrzegowi.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fifi
8 lat temu

Norbert ma głos jak by go ktos zapinał

zupa
8 lat temu

420 litrów zupy… zlitujcie się i przypadkiem grochówki nie gotujcie czy innej fasolówki. Znajdzie się 420 litrowy gar czy odgrodzicie kawałek jeziora i w nim będziecie gotować? 😀

figa
8 lat temu
Reply to  zupa

420litrów grochówy to broń chemiczna! cyt. „Gazy jelitowe – mieszanina gazów, głównie azotu, dwutlenku węgla, siarkowodoru, metanu i metanotiolu. Metan produkowany przez bakterie obecne w przewodzie pokarmowym przeżuwaczy jest współodpowiedzialny za zjawisko globalnego ocieplenia – łącznie z utylizacją ich odpadów stanowi to około 1/6 światowej produkcji metanu”

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content