Pewne zwycięstwo Wspólnoty Serbinów nad Ceramiką Hadykówka (fotoreportaż oraz video HD)

Piłkarze Wspólnoty Serbinów zrewanżowali się Ceramice za jesienną przegraną 0:3, wygrywając w niedzielę na własnym boisku 6:2 (2:1). To szósta wygrana Wspólnoty w rundzie wiosennej w stalowowolskich rozgrywkach w klasie „B”.

Hat- tricka w meczu zaliczył Krzysztof Kasica, dwie bramki strzelił Łukasz Furdyna, jedną z rzutu karnego Sylwester Cebula. Trzy punkty w 20 kolejce dopisały sobie również do swojego konta dwa pozostałe zespoły z Tarnobrzega, Koniczyna Ocice wygrała 3:2 z Łęgiem Kopcie, Junior Zakrzów zaś pokonał LZS Cygany 2:0.

Następna kolejka:

LZS Cygany – Koniczynka Ocice
Junior Zakrzów – Błękitni Komorów
Transdźwig Stale – Wspólnota Serbinów

KLASA A

Iskra Sobów wysoko wygrała w meczu wyjazdowym z Kępiem Zaleszańskim 6:1.
Kolejny mecz: Iskra Sobów – LZS Kotowa Wola

KLASA OKRĘGOWA

Grająca na wiosnę ze zmiennym szczęściem Wielowieś po emocjonującym spotkaniu pokonała w Tarnobrzegu Bukowę Jastkowice 5:4. W następnej kolejce zajmująca trzecią lokatę Wielowieś zmierzy się w Jeżowym z dziewiątą w rozgrywkach Spartą.

IV LIGA PODKARPACKA

Wysoką porażkę zanotowali na swym koncie piłkarze OKS Mokrzyszów, którzy w meczu wyjazdowym ulegli zespołowi Cosmos Nowotaniec 1:7. Przed tym meczem z funkcji trenera Mokrzyszowa zrezygnował Maciej Wojnar, jako przyczynę podając słabe wyniki drużyny. Nowym szkoleniowcem OKS-u został Sławomir Adamus, były trener m.in. Stali Stalowa Wola, który poprowadzi drużynę w najbliższym meczu ligowym przeciwko Żurawiance. Spotkanie to rozegrane zostanie w niedzielę 19 maja w Mokrzyszowie, początek godz.17.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content