Już w sobotę wielkie derby pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Stalą Stalowa Wola – trybuny będą pełne

W sobotę o godz.17 na stadionie miejskim w Tarnobrzegu rozpocznie się mecz pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Stalą Stalowa Wola. Na takie derby w Tarnobrzegu, kibice czekali dziewięć lat.

W ostatnich trzech meczach ligowych Siarka zdobyła zaledwie jeden punkt, remisując z Unią Tarnów. Sytuacja tarnobrzeskiej drużyny jest bardzo trudna, do końca rozgrywek II ligi wschodniej pozostało jeszcze siedem kolejek a Siarka zajmuje zaś przedostatnie 17 miejsce w tabeli mając na koncie 25 punktów. Stal Stalowa Wola, która dotychczas uzbierała 31 oczek, plasuje się na 12 miejscu. W ostatnich trzech meczach piłkarze ze Stalowej ugrali trzy punkty – pokonując w minionej kolejce na własnym stadionie 1:0 Pelikana Łowicz.

Jak dowiedział się portal NadWisłą24 bilety na derby można jeszcze kupić, lecz pozostało ich już niewiele.
– W Saloniku Piłkarskim biletów już nie ma i nie będzie, jest jeszcze trochę w Profi-Sport (ul. Piłsudskiego 16 w Tarnobrzegu, przyp.red). Bilety których dziś nie sprzedamy, będą ewentualnie jutro dostępne w kasach, czynnych od 15 – mówi w rozmowie z portalem NadWisłą24 Dariusz Dziedzic, wiceprezes klubu.
Wszystko wskazuje więc na to, że trybuna kryta mieszcząca ponad 2 tys. 700 osób będzie wypełniona do ostatniego miejsca. Obok kibiców tarnobrzeskiej drużyny na meczu pojawić się ma grupa 1000 sympatyków Stali Stalowa Wola. – Tyle biletów przekazaliśmy klubowi ZKS – mówi Dziedzic.

Nad bezpieczeństwem kibiców czuwać będą ochroniarze wynajęci przez klub oraz policjanci. Grupa kibiców ze Stalowej Woli, przyjedzie na mecz wynajętym na ten cel pociągiem i w asyście policjantów przeprowadzona zostanie na stadion.

– Siły policyjne będą adekwatne do okoliczności jakie mogą wystąpić przed meczem i w trakcie spotkania, będziemy mieć wsparcie od policjantów z oddziałów prewencji w Rzeszowie – mówi dla NW24 nadkomisarz Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji. Na stadionie działa również monitoring.

Należy pamiętać, że każdy kibic musi przy wejściu pokazać dowód osobisty, a osoby będące pod wpływem alkoholu nie będą wpuszczane na stadion.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
8 lat temu

ciekawe skąd w Tarnobrzegu wezmą tyle stojaków na rowery:-)

Łowca Śmierdzieli
8 lat temu

Siarka… co?? Bolało 😉
Wisłoka… co?? Bolało 😉
Jaga… co?? Bolało 😉
Wisła… co?? Będzie bolało!!!

STAL STALOWA WOLA
WE ARE THE FIRM

7iukl
8 lat temu

staluwka was na pewno niedługo za boli, wiesniaki z niska gorzyc dęby nie pomogą

kibic KS
8 lat temu

Was na pewno będzie boleć głowa po przejeb…m meczu to piłkarsko a co kibole będą robić po zawodach czy przed to mnie nie obchodzi. Możecie łby sobie porozbijać. Pamiętajcie aby robić to między sobą, w swoim gronie. Tylko trzy punkty Siareczko!!!

Ja
8 lat temu

I czym gowniarze sie tak podniecacie?

Łowca Śmierdzieli
8 lat temu

Hahahaha
Derby sa nasze!!!
Wstydu nie macie! Smierdziele, wstydu nie macie!!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content