Drużyna KS Bułgar i Przyjaciele wygrywa turniej Siarkopol Football Cup (fotoreportaż)

Już po raz czwarty w ramach Dni Tarnobrzega rozgrywane są turnieje sportowe o Puchar Prezydenta Miasta oraz sponsorów. W turnieju piłkarskim Siarkopol Football Cup triumfowała drużyna KS Bułgar i Przyjaciele.

Turniej Siarkopol Football Cup rozegrano w minioną niedzielę na boisku Orlik przy SP nr 3. Do zawodów sportowych zgłosiło się 7 amatorskich drużyn piłkarskich, które zostały podzielone na dwie grupy. W walce finałowej, zacięty pojedynek stoczył KS Bułgar i Przyjaciele z drużyną Wojów. Mecz zakończył się triumfem KS Bułgar 4:3. W meczu o trzecie miejsce drużyna „Przepraszamy, że tu gramy” 3:2 pokonała „Elitę”.

Królem strzelców z dorobkiem 6 goli został Patryk Stępień z ekipy „Woje”. Najlepszym bramkarzem okazał się zawodnik „Elity” – Mateusz Gielarek, a najlepszym zawodnikiem wybrano reprezentanta zwycięzców piłkarskich zmagań – Damiana Rębisza. Nagrody drużynowe, jak i indywidualne wręczał zawodnikom Sławomir Litwin – Prezes Zakładów Chemicznych SIARKOPOL.

W sobotę 18 maja odbyły się również rozgrywki koszykarskie, które rozegrano na kompleksie boisk Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny złożone tylko z gimnazjalistów. Triumfatorem okazała się ekipa „Szalone pietruszki” w składzie: Oskar Presman, Paweł Kowalczyk, Wiktor Rycerz, Dawid Rzeźnik, Maciej Śpiewak, która zdobyła komplet punktów. Drugie miejsce wywalczyły „Dzikie czołgi” w składzie: Kamil Karliński, Szymon Szymański, Tomasz Gonciarz, Maciej Kulczycki, Zenon Kisiel, Jakub Galus.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
przyjaciel
9 lat temu

w tekście jest błąd. Wynik finału to 5:3

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content