Tarnobrzeg: Mały Książe zagra dla Igora

II Koncert Charytatywny „Gramy z Małym Księciem dla Igora”, odbędzie się 24 maja br. o godz. 17.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Biletem wstępu jest cegiełka, którą będzie można nabyć w sekretariacie Zespołu Szkół Społecznych nr 2 im. Małego Księcia w Tarnobrzegu. Po koncercie odbędzie się aukcja charytatywna.

W tym roku pieniądze zbierane są dla Igora, ucznia klasy III SP w Winiarach. We wrześniu 2012 roku chłopiec został potrącony przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych. W stanie zagrażającym życiu trafił na oddział intensywnej opieki medycznej szpitala w Tarnobrzegu, a po kilku miesiącach rozpoczął dalsze leczenie i rehabilitację w Rzeszowie i Krakowie.
Przed wypadkiem Igor osiągał sukcesy w szkolnych i gminnych konkursach recytatorskich oraz przeglądach piosenki. Żadna uroczystość szkolna nie odbyła się bez jego czynnego udziału.
Aby Igor mógł odzyskiwać sprawność, potrzebna jest ciągła i systematyczna rehabilitacja oraz pomocny i niezbędny sprzęt. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, które przekraczają możliwości rodziny i bliskich Igora.
Sugerowana minimalna cena cegiełki – 5 zł

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x