Dzień Dziecka w Wielowsi (fotoreportaż)

3 edycja zabawy plenerowej z okazji Dnia Dziecka na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś odbyła się w minioną niedzielę. Mimo deszczowej aury, tego dnia nie padało i dzieci mogły uczestniczyć w przygotowanych dla nich zabawach, do późnych godzin popołudniowych.

Zabawę na placu szkoły podstawowej nr 8 rozpoczęły występy przedszkolaków i uczniów szkoły. Po utalentowanych młodych artystach, swoje umiejętności zaprezentowały grupy karate z Sandomierza i tarnobrzeskiej szkoły tai – chi z utytułowanymi zawodnikami Wojciechem Wesolińskim i Jadwigą Sochaj na czele. Sprzęt strażacki i swoje umiejętności zaprezentowali również strażacy z Tarnobrzega i Wielowsi. Wielką niespodzianką dla dzieci było pojawienie się tarnobrzeskiego klubu motocyklowego na swoich wspaniałych maszynach.
Cały festyn prowadzony był przez konferansjera, który umiejętnie zachęcał do zabawy zarówno dzieci jak i starszą część publiczności. W trakcie festynu, z repertuarem piosenek popularnych wystąpiła Małgorzata Kowynia z zespołu Kontra.

Za organizację festynu odpowiadali: przewodniczący osiedla Wielowieś Janusz Barwiński, dyr. szkoły podstawowej nr 8 Małgorzata Mierzwa oraz dyr. przedszkola nr 8 Grażyna Baran. Głównych organizatorów wsparli nauczyciele i rodzice, oraz sponsorzy.

tekst&foto: Piotr Chmiel

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kama
11 lat temu

Rewelacyjnie wszystko zrobione.Gratulacje dla Pana Barwińskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content