Marketing w sieci – trwa rekrutacja na radykalnie praktyczne szkolenia!

Do 14 czerwca 2013 r. trwa rekrutacja na przedostatnią już V edycję dofinansowanych w 80% szkoleń z marketingu w sieci, organizowanych w ramach projektu MMMP@2 przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest do pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski, którym zapewniamy 80 godzin intensywnej, niezbędnej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie.

Program szkolenia obejmuje blok ogólny, a w nim:

-podstawy marketingu w Internecie

-zasady projektowania stron www i zarządzanie nimi

-prawne aspekty Internetu

-pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach

-oraz 2 specjalizacje do wyboru: startupy i e-commerce.

Ponadto każdy uczestnik szkolenia opracowuje strategię promocji swojej firmy w Internecie, może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami , a wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie do udziału w barcampie.

Zajęcia będą odbywać się w piątki i soboty i obejmują 5 zjazdów. Koszt uczestnictwa to 528,80 zł.

Wśród kadry znani i sprawdzeni specjaliści z branży interaktywnej m.in. Mateusz Tułecki, Anita Kijanka, Dagmara Peinke, Dawid Szczepaniak, Paweł Loedl, Wojciech Szymański, Łukasz Jaworski, Paweł Suder, Sebastian Błaszkiewicz, Bartłomiej Rozkrut, Maciej Płonka, Roman Bieda, Wojciech Tomaszewski i Mariusz Wesołowski. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright, studio badawczo-projektowe EDISONDA oraz Akademia Unity – marka bezpłatnych działań szkoleniowych Grupy Unity.

Do tej pory przeszkoliliśmy 365 osób z 334 firm w Małopolsce. Dołącz i TY!

Więcej informacji na stronie: http://marketingwsieci-szkolenia.pl, oraz na FB: www.facebook.com/marketingwsieci

artykuł promocyjny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x