Artur Kupiec nie jest już trenerem Siarki, dziś również wyjaśni się czy klub pozostanie w II lidze

– Na dzisiejszym spotkaniu zarządu podjęliśmy decyzję o odwołaniu Artura Kupca z funkcji trenera Siarki – mówi NW24 Dariusz Dziedzic, wiceprezes klubu. – Rozstaliśmy się w przyjacielskiej atmosferze, trener po prostu nie spełnił założeń i nie utrzymał Siarki w II lidze – dodaje.

Najpóźniej do 30 czerwca zostanie podane nazwisko nowego trenera. – Prowadzimy rozmowy z kilkoma trenerami, z I, II i III ligi – wyjaśnia Dziedzic.

Dziś wyjaśni się sprawa Polonii Warszawa. Jeśli warszawski klub nie otrzyma licencji, do II ligi wschodniej nie spadnie Okocimski Brzesko, ratując z kolei nasz klub przed degradacją do III ligi. W tej sytuacji II ligę wschodnią opuszczą dwa kluby – Unia Tarnów i Resovia, które nie otrzymały licencji na grę w II lidze.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MG
7 lat temu

„…trener po prostu nie spełnił założeń i nie utrzymał Siarki w II lidze”. Na tej samej podstawie „nie spełnienia założeń” powinien poleciec prezes Dziedzic za brak strony. Miała byc po tygodniu od prezentacji, potem była robiona „nie na sztuke”…, teraz bedzie coś tam, coś tam. ech…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content