Koncert laureatów festiwalu tańca „Powiew” (fotoreportaż oraz video HD)

W tegorocznej, piątej edycji festiwalu tańca „Powiew” zwyciężyły staszowskie KLEKSIKI w 1 kategorii wiekowej, kielecki IMPULS III w 2 kategorii wiekowej, oraz łańcucki RYTM w 3 kategorii wiekowej. Zwycięzcy oraz zespoły które zajęły miejsca 2-3 wystąpili podczas koncertu laureatów.

W tegorocznej edycji festiwalu udział wzięło 30 grup tanecznych. Nagrody przyznano:

W 1 kategorii wiekowej:

I nagroda w wysokości 1000 zł przyznano zespołowi KLEKSIKI, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Art. „Kleks” w Staszowie, za występ pt. „W OKOWACH LODU”, choreograf i kierownik artystyczny: Małgorzata Szmyrgała.
II nagroda w wysokości 750 zł otrzymało Studio Tańca i Ruchu „FRAM” gr. V, Tarnobrzeg, za występ pt.”W SIECI”
choreograf i kierownik artystyczny: Agnieszka Wojciechowska
III nagroda w wysokości 500 zł powędrowała do zespołu MINI ŻABKI, Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, za program pt. „KRECIKOWY LOS”, choreograf: Agnieszka Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, kierownik artystyczny: Alina Lis.

II Kategoria wiekowa:

I nagrodę w wysokości 1000 zł otrzymał zespół IMPULS III, Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca w Kielcach, za występ pt. „PERSONALISTY”, choreograf i kierownik artystyczny: Anna Budnicka.
II nagroda w wysokości 750 zł powędrowała do zespołu PARADOX, Sandomierskie Centrum Kultury, Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej w Sandomierzu, za program pt. „U BRAM PODŚWIADOMOŚCI”, choreograf i kierownik artystyczny: Monika Magda.
III nagrodę w wysokości 500 zł otrzymał zespół KLEKS II, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Art. „Kleks” w Staszowie, za występ pt.”FATAMORGANA”, choreograf i kierownik artystyczny: Małgorzata Szmyrgała.

III Kategoria wiekowa:

I nagroda w wysokości 1000 zł przyznana została zespołowi RYTM, Miejski Dom Kultury w Łańcucie, za program pt. „SIEROCINIEC”, choreograf: Żaneta Majcher, kierownik artystyczny: Magdalena Cwynar.
II nagrodę w wysokości 750 zł otrzymał zespół Studio Tańca i Ruchu “FRAM” gr. IX, za program pt. „MROK”, choreograf: Katarzyna Serafin, kierownik artystyczny: Agnieszka Wojciechowska.
III nagroda w wysokości 500 zł otrzymał zespół IMPULS I, Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca w Kielcach, za występ pt.”PARADISE”, choreograf i kierownik artystyczny: Anna Budnicka.

Organizatorami sobotniego wydarzenia byli: Tarnobrzeski Dom Kultury, Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „FRAM” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu.

info: TDK
foto&video: Agnieszka Nycz

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content