Tarnobrzeg: Powołano wiceprezydenta miasta (video)

Od dzisiaj zastępcą prezydenta Tarnobrzega został Łukasz Dybus. – Myślę, że doświadczenie które zdobyłem w samorządzie pomoże mi w pracy na tym stanowisku – mówił świeżo upieczony wiceprezydent.

Wiceprezydent bezpośrednio będzie nadzorował wydział Architektury, Budownictwa, Inwestycji, będzie uczestniczył w działaniach samorządu i zastępował prezydenta w przypadku jego nieobecności. Do tej pory był miejskim radnym, przewodniczył komisji techniczno – inwestycyjnej oraz brał udział w pracach komisji urbanistyki i finansowo – budżetowej.

– Nie jest to proste zadanie z uwagi na zakres inwestycji które w mieście są prowadzone i które są przygotowane do prowadzenia – mówił o swojej nowej funkcji świeżo upieczony wiceprezydent.

– Cieszy mnie fakt, że osoba rekomendowana przez nas na tę funkcję objęła ten urząd, (…) wiążę duże nadzieje z jego pracą – mówił o nominacji Dariusz Kołek szef struktur PO powiatu grodzkiego i przewodniczący rady miasta. – Zawsze byłem zwolennikiem żeby prezydent miał zastępców – dodał.

Prezydent mówił że szukał osoby godnej zaufania, lojalnej i pracowitej. – Jest to mój serdeczny kolega (…) Myślę, że jest to właściwy człowiek i udowodni to, że jest na właściwym miejscu

Więcej w materiale video.

foto: Piotr Morawski

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
9 lat temu

Nieodstępowanie prezydenta na krok jak widać przyniosło wymierne efekty Łukaszowi Dybusowi. Gratulacje 🙂

babajaga
9 lat temu

serdeczny kolega i dlatego awansował;) ot to……….

vertigo
9 lat temu

Na drugiego wice koniecznie Sławomir Partyka.

Magda
9 lat temu

Obaj tak samo mądrzy jak przystojni, cóż za radość dla miasta (oby się jutro nie okazało, że pan wice prowadzi działalność gospodarczą, cóż wtedy uczynimy?)

maryjan
9 lat temu

I kolejna zmiana – jest nowy prezes Zakładu Działalności Gospodarczej KS Siarka Pan Dziedzic od piłki nożnej – reeeeeeweeelacja – na pewno zabłyśnie wielką wiedzą budowlaną, po prostu MISTRZOSTWO śWIATA, brawo ten Pan !!!

żarty
9 lat temu

Dziedzic to znany dupowłaz wiec nie dziwi jego notoryczne skoki do góry w hierarchii władzy, facet się zna na wszyskim wiec na niczym tak naprawde. Ciekawi mnie czy pan Dybus bedzie tak samo pracował na rzecz miasta jak na rzecz osiedla swojego gdzie nie zrobiono przez ostatnie 2 lata NICCCC, o pierdolach napisze jak np przyciecie cholernych krzakow przy dabrowki obok carefoura albo remont ulic drzewnych ktory sie zatrzymal i ni cholery chyba nie ruszy. mam nadzieje ze to przeczytasz matole i sie do robpoty wezmiesz

wacek
9 lat temu

brać sie k*rwa za odkomarzanie wieprzki upasione, poki upały

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content