Truszkowski, Kowalski, Grunt i Sulkowski zostają w Siarce

Marcin Truszkowski, Jan Kowalski i Marcin Grunt będą nadal grać w Siarce Tarnobrzeg. – Przedłużymy również kontrakty z Bartoszem Sulkowskim i Tomaszem Wolanem – mówi w rozmowie z NW24 Dariusz Dziedzic, wiceprezes Siarki.

W tarnobrzeskim klubie nadal grać będą również Konrad Stępień, Dawid Korona i Jarosław Piątkowski, nie zobaczymy natomiast Jacka Kurantego i Janusza Hynowskiego. W barwach Siarki nie zagra również Mariusz Kukiełka. – Chcemy odmłodzić skład, dlatego mimo iż Mariusz sportowo nadaje się do gry, nie jest w kręgu naszych zainteresowań – tłumaczy NW24 Dziedzic. – Dzisiaj również najprawdopodobniej rozwiążemy kontrakt z Mouhamadou Fallem, z winy zawodnika który do tej pory nie pojawił się na treningach – dodaje.

Wciąż nie jest znany plan sparingów Siarki. Dowiedzieliśmy się, że sobotni sparing ze Stalą Stalowa Wola jednak nie zostanie rozegrany. W tym czasie Siarkowcy rozegrają między sobą mecz kontrolny.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ADHD
7 lat temu

Przed tym ściemniaczem Fallem ostrzegano w necie, że pożytku z niego nie będzie i nie było.

Jarosław Piątkowski
7 lat temu

Piątkowski za tamten sezon sam powinien odejść z klubu..

Fix
7 lat temu

Bez przesady z Piątkowskim, większość meczy chłopak był motorem napędowym drużyny. Szkoda by było takiego zawodnika.

Zenon
7 lat temu

Wolan i Piątkowski po tym co pokazywali w rundzie wiosennej powinni wylecieć. Co z tego, że Piątkowski na początku strzelał skoro w meczu ze Stalą Rzeszów był głównym udziałowcem w przegranej. A potem to już grał na poziomie rodzinnej Klimontowianki Klimontów.

abc
7 lat temu

Piątkowski niemalże sam wygrał kilka meczów dla Siarki, za to Wolan to nieporozumienie.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content