W weekend Dni Baranowa Sandomierskiego – program imprezy

Gwiazdami tegorocznych obchodów święta Baranowa Sandomierskiego będą zespoły Papa D i Blue Cafe oraz Jacek Dewódzki. Impreza zaplanowana jest na 6 i 7 lipca.

Sobotnie świętowanie rozpocznie się o godz.19.15 od recitalu Diany Ciecierskiej. O 20.30 swój recital zaprezentuje z kolei Malwina Kusior. Od 21.30 na scenie pojawi się zespół Papa D. którego występ potrwa do godz. 23. Sobotę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

W niedzielę w godz.15-17 na scenie wystąpią zespoły działające przy lokalnym MGOK. O godz.17 zaplanowano występy zespołów rockowych NBC z Grębowa i MISNAMED z Przemyśla. O 18.30 rozpocznie się Karaoke z nagrodami, po nim od godz.19 z minirecitalami wystąpią lokalni wokaliści. O 20 na scenie pojawi się Jacek Dewódzki z Kontrabandą. Gwiazda wieczoru – zespół Blue Cafe, rozpocznie występ o 21.30. Będzie to koncert w ramach 15-lecia zespołu, któremu towarzyszyć będzie grupa taneczna Misstique. Świętowanie zakończy pokaz sztucznych ogni oraz dyskoteka pod gwiazdami.

Imprezie będzie towarzyszyć również Jarmark Ludzi z Pasją.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
9 lat temu

Blue Cafe miło mnie zaskoczyło – występ na światowym poziomie, super dopracowane show. Słyszałam już wcześniej, że ich koncerty są świetne, ale nie wyobrażałam sobie, że aż tak. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczę ich na żywo!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content