Papa D. gwiazdą pierwszego dnia obchodów święta Baranowa Sandomierskiego (fotoreportaż)

Tegoroczne obchody Dni Baranowa Sandomierskiego odbyły się w miniony weekend. Gwiazdą sobotniego święta była grupa Papa D. Oprócz grupy Papa D. (dawniej Papa Dance), w sobotę na scenie zaprezentowały się z recitalem młode utalentowane wokalistki Diana Ciecierska i Malwina Kusior. Sobotnie świętowanie zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Drugi dzień świętowania to głównie prezentacje artystyczne grup działających przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim, występy lokalnych zespołów muzycznych oraz konkursy. Podobnie jak w roku ubiegłym można było przy pomocy questu odkryć Baranów Sandomierski. Gwiazdą niedzieli była grupa Blue Cafe. Trandycyjnie obchodom Dni Baranowa Sandomierskiego towarzyszył Jarmark Ludzi z Pasją.

– Ta impreza to jedna z największych organizowanych w gminie, dlatego staramy się aby program był dopasowany do potrzeb osób w różnym wieku, stąd tak wiele atrakcji – mówi burmistrz Jacek Hynowski. – Dni Baranowa Sandomierskiego to impreza, w której uczestniczą mieszkańcy z okolicznych miejscowości, dlatego zawsze dodatkowo staramy się zaprezentować to, z czego słynie nasza gmina – podkreśla burmistrz.

info: własne, MGOK Baranów Sandomierski

foto: Rafał Rozmus

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content