20.07 (sobota) III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Tarnobrzega

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Tarnobrzega rozegrany zostanie w sobotę 20 lipca, na kompleksie boisk piłkarskich MOSiR przy ul. Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu. Batalię o miano najlepszej drużyny stoczy osiem klubów piłkarskich z terenu miasta. Pucharu bronić będzie drużyna Siarki Tarnobrzeg, która triumfowała w dwóch pierwszych edycjach. Początek rozgrywek – godz.10.

Dzisiaj odbyło się losowanie grup i ustalono harmonogram rozgrywek. Ekipy zagrają systemem „każdy z każdym”. W małym finale zmierzą się zespoły, które zajmą II miejsca w swoich grupach. Zwycięzcę wyłoni spotkanie pomiędzy ekipami z miejsc pierwszych.
Zwycięzca otrzyma przejściowy Puchar oraz komplet strojów piłkarskich na nowy sezon. Każda z drużyn uczestniczących otrzyma pamiątkowy dyplom i sprzęt sportowy, między innymi piłki do gry.

Gr. A
OKS Ocice
OKS Wielowieś
Siarka Tarnobrzeg – rezerwy
Iskra Sobów

Gr. B
Wspólnota Serbinów
Junior Zakrzów
OKS Mokrzyszów
Siarka Tarnobrzeg

foto&info: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
9 lat temu

Nie wiem czy jest sens rozgrywać ten turniej skoro Siarka Tarnobrzeg wydaje się być poza zasięgiem innych drużyn…

ciekawski_dżordż
9 lat temu

Był rok, że mieliśmy niespodziankę a poza tym to jest szansa dla tych słabszych klubów, by zmierzyć się z mocnym przeciwnikiem, wiadomo że na Siarkę wszyscy się mega zepną.

Fix
9 lat temu

Organizatorzy powinni cenne nagrody przeznaczyć dla II miejsca,bo wiadomo II ligowa Siarka może okazać się zbyt mocna dla B klasy…

Zenon
9 lat temu

Może za rok pora pomyśleć o jakimś innym rodzaju tego turnieju, bo rozgrywanie zawodów, gdzie co roku Siarka jest poza zasięgiem troszkę mija się z celem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content