Nowa Dęba: „Anulki” po raz ósmy

26 lipca wszystkie panie noszące imię Anna obchodzą swoje święto. Aby uczcić ten dzień, Dom Pomocy Społecznej w Nowej Dębie już po raz ósmy zorganizował imprezę integracyjną skierowaną do podopiecznych zaprzyjaźnionych DPS- ów oraz mieszkańców Miasta i Gminy Nowa Dęba.

W tym roku spotkanie odbyło się dzień wcześniej tj, 25 lipca na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębach Dębskich. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi:członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Nowej Dębie, członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Gorzyc, słuchacze UTW z Nowej Dęby, przedstawiciele Nowodębskiego Koła Diabetyków, a także Dyrektorzy zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej wraz z podopiecznymi oraz przedstawiciele władz samorządowych i powiatowych. Do wspólnej zabawy przygrywał zespół PULS. Zaproszeni goście raczyli się bigosem, lodami a także specjałami z grilla.

Tegoroczne Anulki zostały zorganizowane w ramach projektu „Apetyt na aktywne życie” realizowanego dzięki programowi Działaj Lokalnie ze środków Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Fundacji Fundusz Lokalny SMK.

foto&źródło: Powiat Tarnobrzeski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x