10-11.08 (sobota-niedziela) Druga edycja Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia

Startuje druga edycja Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia. Drużyny złożone z młodych piłkarzy do 28 roku życia ponownie będą walczyć o nagrodę główną czyli wyjazd do Belgii.

W tym roku turniej zostanie rozegrany w dziesięciu miastach naszego województwa. Rozgrywki eliminacyjne rozpoczynają się już na początku sierpnia i odbędą się w takich miastach jak: Brzozów, Dębica, Jarosław, Krosno, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.

Drużyny, które chcą wziąć udział w drugiej edycji turnieju powinny zgłaszać swój udział do koordynatorów w poszczególnych miastach. Informację na temat osób koordynujących można uzyskać na stronie: www.tomaszporeba.pl oraz pisfm-podkarpacie.pl.

Organizatorem turnieju jest europoseł Tomasz Poręba, przy współpracy z Forum Młodych PiS.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
davey
9 lat temu

Jakie to szczęście po raz pierwszy od bardzo dawna zobaczyć plakat imprezy odbywającej się w Tarnobrzegu bez tego słynnego napisu:”impreza pod patronatem prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza”…

Adam
9 lat temu

Ci europosłowie potrafią tylko w nagrodę załatwiać wyjazdy do Brukseli? Co europoseł coś organizuje to przeważnie nagrodą jest wyjazd, no raz zaszalała pani poseł Łukaciejewska i na zakończenie turnieju siatkówki ufundowała – piłkę… normalnie szał 🙂

troll
9 lat temu

bo taki europoseł to jałmużnę dostaje a nie dietkę to z czego ma dawać niby ? 😛

Fix
9 lat temu
Reply to  troll

No tak Europoseł zarabia tylko 30 tys. zł miesięcznie. Praw do emerytury nabywa już po 3 latach bycia europosłem! W wieku 63 lat może przejść na emeryturę – wtedy za każdy rok bycia europosłem dostanie 1140 zł. Czyli po jednej kadencji należy mu się emerytura w wysokości 5700 zł. A jeśli będzie pełnił funkcję przez 4 kadencje to dostanie emeryturę wysokości 22 800 zł miesięcznie.

Do tego dochodzi emerytura wypracowana w kraju. Jedna kadencja i człowiek jest ustawiony do końca życia. Muszą tylko znaleźć jeleni, którzy na nich będą głosować. Ta Bruksela to dla nierobów-politykierów piękna alternatywa. A Ty w kraju żyły sobie wypruwaj do 67 roku życia.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content