Sandomierz: Budowa Galerii Królewskiej ruszy w przyszłym roku

W pierwszej połowie przyszłego roku w Sandomierzu ma rozpocząć się budowa Galerii Królewskiej. W galerii powstanie 20 sklepów i punktów usługowych. Łączna powierzchnia najmu to ponad 5,6 tys. mkw. Obiekt zlokalizowany będzie w północno-zachodniej części Sandomierza, u zbiegu ulic Słowackiego i Armii Krajowej. Zgodnie z planem na dachu centrum powstanie 185 miejsc parkingowych.

– Miejsce lokalizacji galerii zostało wybrane nieprzypadkowo – to największe skupisko mieszkaniowe w mieście. Jesteśmy przekonani, że będzie to istotnym czynnikiem sukcesu nowo powstającej galerii – mówi Tomasz Kalinowski, przedstawiciel inwestora.

– Dobór najemców został dopasowany tak, aby ich oferta odpowiadała codziennym potrzebom mieszkańców – mówi Alina Pękalska, leasing manager w firmie Retail Concept która komercjalizuje obiekt. – Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z operatorem spożywczym, sklepem z elektroniką, drogerią, apteką i potencjalnymi najemcami z innych branż „pierwszej potrzeby”. Rynki handlowe w średnich miastach, takich jak Sandomierz, nie są jeszcze nasycone, co pozwala najemcom osiągnąć sukces biznesowy – dodaje.

Otwarcie galerii planowane jest na II kwartał 2014 r. Inwestorem jest firma Wodrol Inwestycje z Lublina. Komercjalizacją na zasadach wyłączności zajmie się Retail Concept. Projekt galerii przygotowała MWM Architekci.

Na zdjęciu wizualizacja galerii, foto&info: retailconcept.pl

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktor
7 lat temu

kiedy w Tarnobrzegu doczekamy się galerii z prawdziwego zdarzenia? Coś cicho w tym temacie.

ciekawski_dżordż
7 lat temu

W Tarnobrzegu nie możemy się doczekać buńczucznie zapowiadanego paskudnego kwadraciaka ‚tesco’ a co dopiero galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia?:D Nie ta liga rozumowania i za dużo układów powoduje, że już chyba zawsze będziemy miastem szaro burym.

troll
7 lat temu

kwadraciak by był ale ktoś chciał zbyt wiele,więc czekają aż przestanie łapę wyciągać po cudze 😛
dziwne,wszędzie się inwestorów wspomaga tylko w Tarnobrzegu inwestor najlepiej jakby zbudował rondo,lodowisko i dorzucił jeszcze na basket i kopaczy 🙂

Fix
7 lat temu
Reply to  troll

Nie miał bym nic przeciwko gdyby inwestor zbudował rondo,lodowisko i dorzucił jeszcze na basket i kopaczy, lepiej tak niż koperta do kieszeni. Skoro miało być lodowisko i rondo o czym również inwestor informował to chyba mu się to i tak musiało opłacić. Prywaciarz dokładnie swoje pieniądze liczy.

wacek
7 lat temu

chyba nie ma w Polsce miasta wielkosci Tbg, albo jest tylko garstka w którym nie ma jeszcze galerii handlowej.

Ja
7 lat temu

A po co nam galeria w TBG? W Snd juz jest jedna i to lipa jak h*j… Myslicie ze ta nowa w Snd bedzie lepsza? Nie badzcie smieszni…

bartek
7 lat temu

W Sandomierzu jest słaba bo nawet blisko centrum nie jest, mało kto w okolicy mieszka a i główny market spożywczy chyba najsłabszy z możliwych więc co ma ściągać klientów? Ta nowa powstaje w największym skupisku mieszkaniowym, będzie duża więc atrakcyjna. Sukces murowany. W Tbg jest równie atrakcyjne miejsce, przy ul.Sikorskiego na przeciwko banku PKO, dziwne że jeszcze n ic tam się nie buduje.

Pracuś
7 lat temu

wystarczy wyjść z domu chłopaki zeby sie dowiedziec że w Tbg powstaje własnie Galeria, będzie ona usytuowana na Dzikowie i będzie połączona z budynkiem „Wszystko Dla Domu” połączenie będzie dwupiętrowe. jak macie wątpliwości na budynku ww. jest zdjęcie przyszłej galerii podpisane „rozbudowa wszystko dla domu” zamiast narzekać że nie ma tego i tamtego zacznijcie doceniać to co jest.

wacek
7 lat temu
Reply to  Pracuś

dwupietrowy budynek handlowy to żadna galeria, jak znajdzie sie tam np.reserved i kilka innych sieciówek odzieżowych to pogadamy

Pracuś
7 lat temu

wacek Ty bardzo wymagający jesteś, po co mają budować coś w mniejszym mieście co nie bedzie miało racji bytu? Ciebie to chyba by zadowoliła taka galeria Krakowska w Tbg albo może Bonarka hm ?:)

ciekawski_dżordż
7 lat temu
Reply to  Pracuś

Nie, jeszcze z 10 biedronek i będzie git.

Galeria
7 lat temu

W Tarnobrzegu została otworzona nowa galeria handlowa . Sklep z elegancką używaną odzieżą w centrum miasta. Norbert zaprasza Tarnobrzeżan .

tanna
6 lat temu

Jaki market spozywczy będzie na tej nowej galerii w Sandomierzu?

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x