Tarnobrzeg: TBU zaprasza młodzież do udziału w musicalu – spotkanie organizacyjne we wtorek

„Zostań gwiazdą w wakacje” – to hasło projektu artystycznego, skierowanego do młodych ludzi przez trenerów z Tarnobrzeskiej Biblioteki Umiejętności. Do udziału w przygotowywanym musicalu poszukiwani są aktorzy, wokaliści, tancerze, scenarzyści, osoby zainteresowane obsługą techniczną przedsięwzięcia, każdy w wieku MNIEJ WIĘCEJ 15-20 lat.

– Pod okiem profesjonalistów, każdy, kto chciałby spróbować swoich sił na scenie będzie miał taką okazję – całkowicie za darmo, w ramach rozwijania pasji z Tarnobrzeską Biblioteką Umiejętności – mówią organizatorzy. – Nie interesuje nas doświadczenie sceniczne i osiągnięcia – musisz być jedynie pełen pasji i posiadać odrobinę talentu – dodają.

Chętnych do wzięcia udziału w tej inicjatywie, bądź po prostu rozwoju artystycznego podczas otwartych DLA WSZYSTKICH warsztatów, organizatorzy zapraszają na spotkanie, które odbędzie się we WTOREK, 6.08 o godzinie 13:00 na sali widowiskowej Środowiskowego Domu Kultury Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W przypadku wszelkich pytań – kontakt mailowy pod adresem biuro@bibliotekaumiejetnosci.pl, na ten adres można również przesłać zgłoszenie do udziału w przedsięwzięciu.

więcej informacji: www.bibliotekaumiejetnosci.pl

*************

Tarnobrzeska Biblioteka Umiejętności to projekt organizowany przez Młodzieżową Grupę Działania przy Stowarzyszeniu Kulturalno-Oświatowym „Inter-Akcja”, który ma na celu stworzenie w Tarnobrzegu społeczności trenerów-wolontariuszy, którzy w okresie letnim 2013 (od czerwca do września) przeprowadzą liczne, bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Projekt dofinansowany jest ze środków Komisji Europejskiej w ramach Akcji 1.2. Programu Młodzież w Działaniu. Zajęcia przeprowadzane są przez wolontariuszy.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x