Trener Siarki, Tomasz Tułacz: Wciąż brakuje nam automatyzmu w grze (video)

Po dwóch porażkach na inaugurację sezonu, kibice Siarki Tarnobrzeg czekają na pierwsze zwycięstwo. W rozmowie z portalem NadWisłą24 trener Tułacz jako główną przyczynę kiepskiego początku sezonu wskazuje brak zgrania poszczególnych zawodników i formacji. – Widać, że tego elementu jeszcze nie ma – mówi trener.

– Nie tracimy sensu w pracę którą tu wspólnie z zawodnikami włożyliśmy, myślę że to wcześniej czy później zacznie procentować – wyjaśnia NW24 trener Siarki – Potrzebujemy zwycięstwa aby ten zespół uwierzył w to, że może funkcjonować, bo zawodnicy są, trzeba tylko stworzyć zespół – dodaje.

Już w sobotę przed Siarką kolejny ligowy mecz, tym razem z Radomiakiem Radom. Być może w sobotnim meczu w tarnobrzeskiej drużynie zadebiutują kolejni nowi zawodnicy, 27-letni obrońca lub pomocnik Michał Chrabąszcz, reprezentujący w ubiegłym sezonie barwy Znicza Pruszków i Łukasz Popiela, 28-letni pomocnik, ostatnio występujący w Puszczy Niepołomice, który jeszcze dziś ma podpisać kontrakt z klubem.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

źródło: własne, Twitter

foto: Arkadiusz Jeż
video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x