Powiat tarnobrzeski: Starostwo zaprasza do współpracy organizacje pozarządowe

Starostwo powiatowe przedstawicieli organizacji pozarządowych, działających na terenie Powiatu Tarnobrzeskiego lub na rzecz jego mieszkańców, do przedstawienia własnych propozycji odnośnie priorytetowych zadań publicznych, zlecanych przez Powiat Tarnobrzeski do realizacji organizacjom pozarządowym w 2014 roku.

Działania te związane są z przygotowywanym projektem Rocznego Programu Współpracy Powiatu Tarnobrzeskiego w organizacjami pozarządowymi na rok 2014 i dotyczy planowania priorytetowych zadań publicznych w poszczególnych obszarach określonych w art.4 ust.1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. Nr 96, poz. 873 z późn.zm.).
Możliwe jest również zgłaszanie także innych uwag i sugestii w odniesieniu do zapisów tego dokumentu ( np. pozafinansowych form współpracy).

Opinie i wnioski należy składać do 13 września 2013 roku, na piśmie w Starostwie Powiatowym w Tarnobrzegu, ul.1 Maja 4 w Sekretariacie lub elektronicznie : oswiata@tarnobrzeski.pl lub homerun@interia.pl.

Propozycje można będzie przedstawić także na spotkaniu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 13 września (piątek) 2013r. o godz. 15,30 w sali nr 19 Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu, ul. 1 Maja 4, I piętro.

Załącznik – wzór zgłoszenia propozycji zadań publicznych do programu współpracy realizowanych przez organizacje pozarządowe w 2014 r – dostępny tutaj

Z Programem Współpracy Powiatu Tarnobrzeskiego w roku 2013 można zapoznać się na stronie www.tarnobrzeski.pl,zakladka : Organizacje pozarządowe, ogłoszenia.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x