Drugie zwycięstwo Siarki II Tarnobrzeg (fotoreportaż oraz video HD)

Bez większych problemów podopieczni trenera Macieja Wojnara poradzili sobie ze Strażakiem Przyszów, zwyciężając w meczu 3 kolejki „A” klasowych rozgrywek, 5:1 (3:0). Bramki dla Siarki II Tarnobrzeg strzelili Szewc, Gielarek, Łękawski, Dziuba i Korona z rzutu karnego.

Po trzech kolejkach Siarka II Tarnobrzeg z dorobkiem 6 punktów zajmuje 5 miejsce w tabeli, na czele której plasują się drużyny Sanny Zaklików, LZS Jadachy i Sokoła Sokolniki – wszystkie z kompletem zwycięstw na koncie. W następnej kolejce rezerwy Siarki rozegrają wyjazdowe spotkanie z Termoplem Żabno, które dotychczas przegrało wszystkie swoje mecze.

Skłąd rezerw na Strażaka: Janowski – Żak, Korona, Michalewski, Gielarek, Jurkowski, Kułaga, Szewc, Motyl, Dziuba, Michał Łękawski, w meczu zagrali również Ziemba i Wróbel.

W niedzielę grała Iskra Sobów, która przegrała w Lipie z Czarnymi 0:2. W 4 kolejce „A” klasowych rozgrywek Iskra podejmie na boisku na Zwierzyńcu Koronę Majdan Królewski.

źródło: własne, Siarka Tarnobrzeg On-Line

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
koleżka
7 lat temu

1 i 3 bramka Siarki przednie

Szpak
7 lat temu

Mastalerz boiska na Zwierzyńcu przejął,ale polać je wodą,aby były choć trochę zielone to juz nie bardzo.Kiedyś tym kompleksem boisk w całej Polsce się zachwycano,teraz żal na to patrzeć…

@#$%
7 lat temu

Dokładnie, wiele nie trzeba 2-3 kubiki wody wieczorem wylać w boisko co 2-3 dzień i trawa była by zielona, na takiej to aż strach się śliznąć bo można się pokaleczyć. Za starego zarządu to afera była jak bramki były dawno nie malowane a teraz co jest?

funny
7 lat temu

tu na razie jest ściernisko ale będzie San Francisco lalala… jakoś tak to leciało… albo odwrotnie??

Fix
7 lat temu

Dziś ściernisko zostało podlane za friko

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x