Sandomierz: Koncert Dawida Podsiadło na pożegnanie wakacji

W niedzielę 1 września 2013 roku Urząd Miejski w Sandomierzu oraz Sandomierskie Centrum Kultury zapraszają na imprezę „Pożegnanie wakacji w Sandomierzu”! W programie m.in. koncert Dawida Podsiadło i Żanety Lubery oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Impreza odbędzie się na Małym Rynku.

W programie od godziny 16: – zabawa z Grupą Teatralną Metafora, występ Sandomierskiego Studia Piosenki oraz „Satyriada”- komediowy, uliczny spektakl teatralny w wykonaniu Teatru na Walizkach z Wrocławia

Od godziny 18.30 rozpoczną się koncerty. Jako pierwsza na scenie wystąpi Żaneta Lubera z zespołem, uczestniczka telewizyjnego show „The Voice of Poland”, tuż po niej na deskach zagości Dawid Podsiadło z zespołem, laureat „X Factor”

Debiutancka płyta Dawida Podsiadło pt. „Comfort and Happiness” ukazała się na rynku 28 maja i już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach pierwszy jej nakład. Album wszedł także na listy bestsellerów sklepów internetowych i okupuje czołowe miejsca w sklepach prowadzących sprzedaż digitalową np. Deezer, iTunes czy EMPIK.

W niezwykle krótkim czasie album osiągnął status platynowej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu ogólnopolskiej listy sprzedaży OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży ZPAV)!

Na swojej debiutanckiej płycie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza! W pracę nad płytą zaangażowali się znakomici twórcy i muzycy. Współkompozytorem piosenek i producentem muzycznym płyty jest Bogdan Kondracki (znany ze współpracy m.in. z Anią Dąbrowską, Łukaszem Zagrobelnym, Moniką Brodką i Noviką), a pod tekstami dwóch polskojęzycznych piosenek podpisała się Karolina Kozak.

video: SonyMusicPL

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
awk
7 lat temu

Heej, wie ktoś może jak się nazywa chłopak, który był na koncercie Dawida stał on obok namiotu razem z nim i prawdopodobnie sprzedawał płyty. Wysoki, stylowo ubrany i kręcona grzywka wystająca z fullcapa.
Jeśli wiecie jak się nazywa, piszcie w komentarzach. Pozdrawiam 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x