Prezentacja drużyny 22-krotnych Mistrzyń Polski w Zamku Dzikowskim (fotoreportaż oraz video HD)

Oficjalna prezentacja drużyny KTS Zamku Tarnobrzeg odbyła się w miniony wtorek w Zamku Dzikowskim. W porównaniu do ubiegłego sezonu w drużynie 22-krotnych mistrzyń Polski nie zaszło wiele zmian, barw tarnobrzeskiego klubu bronić będą Han Ying, Renata Strbikowa, Margaryta Pesocka, Kinga Stefańska, Jia Jun, Yixiao Wang oraz nowo pozyskana do drużyny Roksana Załomska.

Do rozgrywek zgłoszona została również Li Qian, jednak wiele wskazuje na to, że wieloletnia liderka tarnobrzeskiej drużyny zdecyduje się na dłuższą przerwę w grze.

Nadchodzący sezon będzie dla podopiecznych trenera Nęcka wyjątkowy. Pierwszy raz w historii żeńskiego tenisa stołowego Polska będzie miała swojego reprezentanta w prestiżowych rozgrywkach Champions League a to za sprawą tarnobrzeskiego zespołu, który w tym sezonie dołączył do grona najlepszych ośmiu drużyn w Europie.

Pierwszy mecz tarnobrzeżanek w tych elitarnych rozgrywkach odbędzie się już w najbliższy piątek, 6 września w tarnobrzeskiej hali MOSiR. Rywalem KTS-u będzie węgierski zespół Budaörsi 2i Sport Club. Początek spotkania godz.17.

foto: Piotr Morawski

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szpak
9 lat temu

Gruby lubi takie sytuacje.Błyskające flesze,prasa,media…uwielbia to…Pręży sie do tych zdjęć jak nikt przed nim.Tylko tyle potrafi.

Zenon
9 lat temu

W końcu prezydent-celebryta wiec czego się spodziewałeś? 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content