Sandomierz: Repertuar kina Starówka

Kino “Starówka” działające przy Sandomierskim Centrum Kultury zaprasza Państwa na nowe, atrakcyjne seanse filmowe w cyfrowej jakości DCI.

„Rycerz Blaszka. Pogromca Smoków” 3D

reżyseria – Thomas Bodenstein, Hubert Weiland, Niemcy 2013, 78′,Animacja, Familijny.
Film przeznaczony dla widzów – bez ograniczeń wiekowych.
Kino „Starówka” – Rynek 25/26 w Sandomierzu w dniach 6-8.09..2013 i 10-12.09.2013, godz. 18.00.
Bilety w cenie: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy)

Blaszka, najsympatyczniejszy rycerz Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Oskarżony niesłusznie o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. A nie będzie to łatwa misja, bo ziejąca ogniem dwugłowa poczwara zamieszkuje ciemną pieczarę na dnie starej kopalni. Na szczęście Blaszka może liczyć na pomoc przyjaciół – oswojonego smoka i wiernego mechanicznego wierzchowca. Razem przyjdzie im stanąć do walki ze smokiem, ocalić piękną księżniczkę i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.

„Dary Anioła: Miasto kości”

reżyseria – Harald Zwart, Niemcy, USA 2013, 130′, Dramat, Fantasy, Przygodowy. Film przeznaczony dla widzów od lat 15.
Kino „Starówka” – Rynek 25/26 w Sandomierzu w dniach 6-8.09..2013 i 10-12.09.2013, godz. 20.00.

Bilety w cenie: 14 zł (normalny), 12 zł (ulgowy)

Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Otwórz wrota do innego świata. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupyy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content