Tarnobrzeg: Wrześniowy repertuar kina w TDK

Poniżej prezentujemy aktualny repertuar kina mieszczącego się w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Kino „WISŁA” TDK zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru. INFORMACJE I SPRZEDAŻ BILETÓW: TDK – Dział Organizacji Imprez, tel. 15 822 21 10, w. 32 www.tdk.tarnobrzeg.pl, e-mail: film@tdk.tarnobrzeg.pl

PERCY JACKSON: MORZE POTWORÓW – 3D

reż. Thor Freudenthal, USA, 2013, fantasy, przygodowy, czas projekcji – 1 godz. 46 min.
Percy Jackson, wraz z przyjaciółmi Annabeth Chase, Clarisse i Tysonem udają się w podróż do Morza Potworów, aby odnaleźć Złote Runo.
6.09 – 11.09.2013 r., godz. 18.00
cena biletu – 18 zł, 16 zł – ulgowy

POLSKI FILM

reż. Marek Najbrt, Czechy, Polska, 20123, komedia, czas projekcji – 1 godz. 53 min.
Czterech kolegów z czeskiej filmówki spotyka się po latach. Postanawiają spełnić swoje marzenie – nakręcić film.
Znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.
6.09 – 11.09.2013 r., godz. 20.10
cena biletu – 14 zł, 12 zł – ulgowy

DIANA

reż. Oliver Hirschbiegel, Szwecja, USA, Wielka Brytania, 20123, biograficzny, dramat.
Ostatnie dwa lata życia księżnej Diany, która wdaje się w romans z chirurgiem Dr. Khanem i pomaga kampanii zwalczającej wykorzystywanie min lądowych.
Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego… Nominowana do Oscara Naomi Watts nie do rozpoznania w kolejnej znakomitej kreacji jako najsłynniejsza i najbardziej nieodgadniona kobieta końcówki XX wieku. Prawdziwa historia nieznanego romansu Księżny Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci. Była podziwiana przez miliony ludzi na świecie, po śmierci stała się legendą. Jaka była naprawdę Królowa Ludzkich Serc?

od 20.09.2013 r.

WAŁĘSA, CZŁOWIEK Z NADZIEI

reż. Andrzej Wajda, Polska, 20123, biograficzny, dramat, czas projekcji – 2 godz. 7 min.
Historia Lecha Wałęsy, który razem z „Solidarnością” walczył o Polskę wolną od komunizmu.
Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.
od 4.10.2013 r.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kopytko ^^
10 lat temu

Ej, a gdzie ’ One Direction – This Is Us ’.??? :c Tarnobrzeskie Directionerki czekają na film. :>

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content