Remis Wielowsi z Bukową Jastkowice (video HD)

Po wyrównanym spotkaniu zespół OKS Wielowieś bezbramkowo zremisował z Bukową Jastkowice w meczu 7 kolejki w klasie okręgowej. Najlepsze sytuacje do zdobycia bramki oba zespoły miały w pierwszej połowie meczu.

Już w pierwszych minutach gospodarze mogli wyjść na prowadzenie jednak napastnik Wielowsi zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Kilka minut później przyjezdni nie wykorzystali „jedenastki” podyktowanej przez sędziego za zagranie ręką w polu karnym. Mimo iż oba zespoły ambitnie szukały bramki dającej trzy punkty ataki nie przynosiły rezultatów przede wszystkim dzięki dobrej postawie bramkarzy obu drużyn. W następnej kolejce zajmująca siódmą lokatę Wielowieś podejmie w Tarnobrzegu czwartą drużynę rozgrywek Spartę Jeżowe.

IV LIGA PODKARPACKA

Pierwszą porażkę na własnym boisku zanotowali piłkarze z Mokrzyszowa, którzy przegrali z beniaminkiem z Wólki Pełkińskiej 0:3. Również trzy bramki straciła Stal Nowa Dęba, przegrywając w Krasnym z tamtejszą Crasnovią.W meczach 8 kolejki IV ligi podkarpackiej zajmująca 9 pozycję Stal będzie miała świetną okazję do podreperowania swojej zdobyczy punktowej, podejmie bowiem na własnym boisku ostatnią drużynę rozgrywek Jedność Niechobrz. Plasujący się na piątej pozycji OKS czeka wyjazdowy pojedynek z Kolbuszowianką Kolbuszowa.

KLASA A

Wzmocnione posiłkami z pierwszej drużyny rezerwy Siarki Tarnobrzeg rozgromiły w Jadachach miejscowy LZS 6:0. Kolejną porażkę zaliczyła Iskra Sobów przegrywając w Tarnobrzegu z drugą drużyną Stali Stalowa Wola 0:4. W następnej kolejce zajmujący drugą lokatę w tabeli rezerwy Siarki podejmą w Tarnobrzegu beniaminka rozgrywek ze Stalów, Iskra zaś zmierzy się na wyjeździe z Łęgiem Stany.

KLASA B

Ostre strzelanie urządziły sobie tarnobrzeskie drużyny występujące w B klasie. Koniczynka Ocice pokonała w Chmielowie tamtejszy Płomień 7:1, Wspólnota Serbinów wygrała w Tarnobrzegu z Tarnowską Wolą 6:2, zaś Junior Zakrzów pokonał Wisłę Baranów Sandomierski 4:0.
W meczach 7 kolejki dziewiąta w tabeli Koniczynka rozegra spotkanie w Cyganach, zajmująca czwartą lokatę Wspólnota zmierzy się z LZS Krzątką, drużyna z Zakrzowa będzie zaś pauzować.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content