19.09 (czwartek) Musical „NJULAJF BAR”, w Tarnobrzegu

Stowarzyszenie INTER-AKCJA zaprasza wszystkich młodych (metryką i duchem) tarnobrzeżan na wyjątkowy spektakl – musical „NJULAJF BAR”. Jedyny pokaz przedstawienia odbędzie się w Środowiskowym Domu Kultury TSM, na ulicy Wyspiańskiego 3, w czwartek 19.09, o godzinie 19:00. WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy do poznania historii grupy licealnych przyjaciół, którzy po skończeniu szkoły zmagają się z dylematami wchodzenia w „dorosłe życie”. NJULAJF BAR, to bardzo lekkie, przyjemne w odbiorze widowisko, adresowane do nastolatków, które zaskoczy każdego, zwłaszcza ciekawą formą i mnogością wrażeń – tego typu przedsięwzięcie nie było jeszcze realizowane w Tarnobrzegu.

Scenariusz i Reżyseria: Kuba Jugo & Aleksandra Lewandowska
Choreografia: Katarzyna Serafin, Agnieszka Wojciechowska, Mariusz Dyszlewski
Kierownictwo muzyczne: Bożena Mazur-Kołek
Opieka artystyczna: Krystyna Woźniak

Występują:

Julia Wójcik, Ania Zygmunt, Madzia Lichota, Ola Lewandowska, Kuba Jugo, Staszek Zych, Rafał Paź, Krzysiek Wnęk, Kasia Czepiel, Iza Cywińska, Ola Furtak, Ewa Tabor

Musical zostanie zrealizowany jako podsumowanie warsztatów teatralnych, wokalnych i tanecznych, przeprowadzanych od sierpnia, w ramach projektu Tarnobrzeska Biblioteka Umiejętności, dofinansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach akcji 1.2 Inicjatywy Młodzieżowe programu Młodzież w Działaniu.

foto&info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x