Tarnobrzeg: Pijana 20-latka wyzywała i kopała policjantów

Do policyjnego aresztu trafiła 20-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która naruszyła nietykalność cielesną i znieważyła funkcjonariuszy policji. Kobieta została wcześniej zatrzymana za kradzież alkoholu w sklepie.

Wczoraj po godz. 17, dyżurny jednostki Policji przyjął zgłoszenie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w sklepie spożywczym przy ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu, w którym kobieta ukradła litrową butelkę wódki. Na miejsce zdarzenia udali się policjanci. Podczas wyjaśniania okoliczności kradzieży ustalili, że 20-letnia mieszkanka Tarnobrzega ze stoiska z alkoholami ukradła wódkę, którą schowała do torby, następnie przechodząc przez linię kas nie płacąc za towar usiłowała wyjść ze sklepu. Kobieta była nietrzeźwa, miała bełkotliwą mowę oraz problemy z utrzymaniem równowagi. Gdy policjanci legitymowali 20-latkę, zachowywała się ona arogancko, używała słów wulgarnych, nie reagowała na polecenia funkcjonariuszy. Następnie kobieta zaczęła wykrzykiwać wyzwiska pod adresem stróżów prawa oraz kopać policjantów.

Tarnobrzeżanka trafiła do policyjnej izby zatrzymań celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Kobieta odpowie za kradzież oraz znieważenie funkcjonariuszy. Grozi jej grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do roku.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
20 latka
7 lat temu

Tak to niech funkcjonariusze pozwiedza jak zachowywali sie w stosunku do mnie, szarpali mnie za ramie, jeden z funkcjonariuszy ,kazał m obciognac … a jak chciałam zgłosi skargę to odmówili … i mówili kto w to uwierzy bo oni sa solidarni wobec siebie, zaden tego ne potwierdzi … dziękuje i na tyle na ten temat komentarze są zbędne

Tomek
7 lat temu

Osoba pijana nie jest wiarygodna i tyle w temacie. Nie pij jak ci odbija i nie umiesz się zachować. I jeszcze jedno: jeśli już to obciągnąć a nie obciognac.

Policjant
7 lat temu

Napadła na nas, otoczyła, obezwładniła, zakładając nam nelsona… zabrała nam służbowe pałki i stłukła na kwaśne jabłko… Potem zabrała nam kanapki i zjadła, na koniec obsikując służbową „karocę”. Co to się dzieje, panie kochany, nawet algorytm postępowania zawiódł tym razem…!

Felix
7 lat temu

pijanej złodziejce mało kto uwierzy? gdybyś była trzeźwa to może, ale to że policjanty potrafią przegiąć to niestety fakt.

blady
7 lat temu

policja to frajerzy i cioty. Zawsze musi byc prawda policyjna. Szczam na to

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x