Ruszyło Piłkarskie Przedszkole Siarki

Sporym zainteresowaniem cieszy się Piłkarskie Przedszkole Siarki. Na pierwsze spotkanie organizacyjne przyszło ponad sto pięćdziesiąt przedszkolaków.

We wtorek w hali MOSiR z trenerem Tomaszem Tułaczem oraz szefostwem KS Siarka Tarnobrzeg spotkali się rodzice tarnobrzeskich przedszkolaków. Kiedy rodzice wypełniali deklaracje zapisania dziecka na zajęcia piłkarskie, dzieciaki nie marnując czasu, od razu „przetestowały” sprawność piłkarzy Siarki.

– Ja, jak i cały sztab trenerski oraz oczywiście zawodnicy pierwszej drużyny Siarki, będziemy wspierać działanie Piłkarskiego Przedszkola. Zawodnicy w ramach możliwości będą pojawiać się na zajęciach, aby dzieci miały kontakt z piłkarzami, bo jest to dla nich prawdziwa „frajda”, kiedy zawodnik ćwiczy razem z nimi – mówi Tomasz Tułacz, trener tarnobrzeskiej Siarki.

Jak mówi trener Mariusz Łuc, który będzie prowadził zajęcia, ważne, aby dzieci przede wszystkim zaznajomiły się z ruchem. W przypadku kilkulatków trudno bowiem mówić o prawdziwym piłkarskim treningu. Oczywiście podczas zajęć dzieci będą trenować także elementy piłkarskie, ale nacisk będzie kładziony na nabywanie podstawowych sprawności ruchowych.
Zajęcia będą odbywać się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz placówek oświatowych.

Więcej informacji na temat Piłkarskiego Przedszkola Siarki można uzyskać w sekretariacie KS Siarka oraz w sekretariacie MOSiR.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content