Drużyna tarnobrzeskich tenisistek z nowym sponsorem (fotoreportaż oraz video)

Sieć sklepów SPAR została nowym sponsorem drużyny tarnobrzeskich tenisistek stołowych. Zespół 22-krotnych Mistrzyń Polski będzie występować pod nową nazwą KTS Zamek Spar Tarnobrzeg. Umowa sponsorska podpisana została w miniony piątek w Zamku w Dzikowie.

SPAR jest największą siecią sprzedaży detalicznej na świecie (około 12 000 sklepów zlokalizowanych w 36 krajach na 4 kontynentach). Powstała w Holandii w 1932 roku, dysponuje 80-letnim doświadczeniem w handlu detalicznym na zróżnicowanych rynkach. W Polsce SPAR Prozpoczął działalność w 1996 r., rok później otwarte zostały pierwsze sklepy należące do sieci. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 100 punktów detalicznych oznaczonych charakterystycznym zielono-czerwonym logo.

Na całym świecie marka SPAR kojarzona jest ze wspieraniem sportu i aktywnego trybu życia. SPAR sponsoruje sport na wielu płaszczyznach wspierając drużyny i wydarzenia sportowe rangi światowej, ogólnopolskiej, jak i lokalnej. Od lat SPAR jest głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. Ponad miliard widzów może zobaczyć  logo SPAR na stadionach, banerach i koszulkach lekkoatletów.
Od 2010 SPAR sponsoruje tenisistów stołowych SPAR AZS Politechnika Rzeszów, od kilku lat współpracuje również z żużlowcami klubu Falubaz Zielona Góra, a od września 2012 jest jego głównym sponsorem.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content