Tarnobrzeg: Wernisaż wystawy fotograficznej „Fotografia jak życie” Bogdana Myśliwca (fotoreportaż)

Wernisaż wystawy fotograficznej „Fotografia jak życie” autorstwa znanego tarnobrzeskiego fotografa Bogdana Myśliwca odbył się w miniony piątek w Tarnobrzeskim Domu Kultury. – Do wystawy wybrałem swoje najlepsze zdjęcia reportażowe – mówił fotograf podczas wernisażu. – Oprócz zdjęć reporterskich, na wystawie prezentuję również zdjęcia przyrodnicze – dodaje. Wystawa będzie czynna do 17 listopada.

Bogdan Myśliwiec fotografią zajmuje się od ponad 40 lat. Przez te wszystkie lata uwiecznia najważniejsze wydarzenia społeczne, kulturalne, sportowe i religijne z terenu Tarnobrzega. Swoje zdjęcia zamieszczał m.in. w dzienniku Echo Dnia, obecnie współpracuje z „Super Nowościami” oraz Agencją Fotograficzną „Reporter” w Warszawie. Fotograf jest autorem albumów „Tarnobrzeg”, „Powódź 2010”, „Gmina Gorzyce” oraz „Powiat Tarnobrzeski”.

Obok wernisażu Bogdana Myśliwca, uroczyście otwarto również wystawę prac malarskich „Punkt widzenia”, na której swoje prace prezentują Daria Maroń – Ptak, Natalia Łakomska i Paweł Liszewski z Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wystawa będzie czynna do 17 listopada.

foto: Tomasz Młyniec

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wlodek
8 lat temu

Wykonywanie zdjęcia zdjęciu, i podpisywanie ich swoim nazwiskiem jest żenadą!

ZX
8 lat temu

Włodek alby ty jesteś ślepy albo nie kumaty.Autor nie podpisuje się jako właściciel zdjęć w galeri wystawowej lecz jako autor reportażu.Uff ciężko..

Kibic
8 lat temu

TO PEWNIE TEN WŁODEK Z PSL-u.

Mirka
8 lat temu

osoba która robiła zdjęcia podczas wernisażu nie powinna, tak jak ma to miejsce w kilku przypadkach kadrować zdjęcia do takiego stopnia, że nie widać, iż jest to część ekspozycji

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content