Tarnobrzeg: Stanął w obronie kobiety. Został raniony nożem

52-letni mężczyzna będzie odpowiadał za zranienie nożem kuchennym mieszkańca Tarnobrzega. Awanturnik zaatakował 26 – latka, gdy stanął w obronie matki swojej przyjaciółki. Zdarzenie rozegrało się w niedzielny wieczór w jednym z mieszkań przy ul. Wianek w Tarnobrzegu.

Z ustaleń Policji wynika, że 52-letni tarnobrzeżanin przyszedł do mieszkania byłej konkubiny. Podczas rozmowy mężczyzna wszczął awanturę. Konkubent sięgnął po nóż kuchenny, trzymając go w ręce zaczął grozić byłej partnerce, że ją zabije. W obronie kobiety stanęła córka i jej 26-letni przyjaciel, którzy w tym czasie przyszli do mieszkania. Wówczas awanturnik całą swoją agresję skierował przeciwko 26-latkowi. Grożąc mężczyźnie, zranił go nożem w dłoń. Rana okazała się na tyle poważna, że pokrzywdzony trafił do szpitala, odniesione obrażenia nie zagrażały jego życiu i zdrowiu.

52-letni awanturnik trafił do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci przesłuchali mężczyznę przedstawiając mu trzy zarzuty. Sprawca wkrótce stanie przed sądem. Na wniosek Policji, prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną. Sprawcy za popełnione przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub kara do 2 lat więzienia.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content