Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrywają w Suwałkach (video)

Zespół Siarki Tarnobrzeg przegrał w Suwałkach z miejscowymi Wigrami 0:2 (0:2) w meczu 14 kolejki II ligi wschodniej. Siarka kończyła mecz w dziesiątkę, w 67 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Jakub Wróbel.

Pierwszą bramkę Siarkowcy stracili w 26 minucie, akcję Wigier celnym strzałem wykończył Adrian Karankiewicz. Dziesięć minut później gospodarze cieszyli się ze zdobycia drugiej bramki, po trafieniu z rzutu wolnego Karola Drągowskiego.

W następnej kolejce Siarka podejmie na własnym stadionie Pelikana Łowicz. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 3. listopada, początek godz.13.30.

WIGRY SUWAŁKI – SIARKA TARNOBRZEG 2:0 (2:0)

1:0 – Karankiewicz 26′
2:0 – Drągowski 36′

WIGRY: Salik – Bogusz, Karankiewicz, Wenger, Romachów (61′ Karłowicz), Atanacković, Mamajew (78′ Makaradze), Tarnowski, Radzio (46′ Tuttas), Widejko, Drągowski
SIARKA: Melon – Stępień, Makowski, Baran, Sulkowski, Frankiewicz, Chrabąszcz, Tunkiewicz (46’Popiela), Persona, Szewc (80’Kowalski), Truszkowski (54’Wróbel)

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 14.KOLEJKI II LIGI WSCHODNIEJ: Pelikan Łowicz – Wisła Puławy 0:0, Stal Mielec – Motor Lublin 3:1, Olimpia Elbląg – Limanovia Limanowa 0:1, Znicz Pruszków – Radomiak Radom 3:2, Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0, Olimpia Zambrów – Stal Rzeszów 0:1, Stal Stalowa Wola – Concordia Elbląg 3:0, Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce 2:3