Tarnobrzeg: Świętowali złote gody

Dziewiętnaście par z Tarnobrzega świętowało w minionym tygodniu jubileusz pożycia małżeńskiego. W trakcie uroczystości która odbyła się w sali Sejmowej Zamku Dzikowskiego, szczęśliwi małżonkowie odebrali medale za długoletnie pożycie, przyznawane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

– Minęło 50 lat od momentu, kiedy postanowiliście Państwo iść przez życie razem – mówiła Krystyna Rycombel, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Tarnobrzegu. Jakże silne musiało być to uczucie, które na stałe zagościło w Państwa sercach i niezmiennie od pół wieku towarzyszy w codziennym życiu.

W dostojnym gronie jubilatów znaleźli się Państwo: Mieczysława i Kazimierz Płodzień, Stanisława i Władysław Bieńkowie, Janina i Jan Grazdowie, Alicja i Henryk Kargólowie, Helena i Józef Maciągowie, Teresa i Bogusław Szczurkowie, Anna i Kazimierz Świątkowie, Helena i Jan Bednarzowie, Daniela i Tomasz Gąsiorkowie, Władysława i Ryszard Korczakowie, Anna i Eugeniusz Krupowie, Maria i Jan Majcherowie, Bogusława i Stanisław Misiakowie, Danuta i Jan Rożkowie, Janina i Albert Skalskich, Helena i Julian Wójciakowie, Teresa i Mieczysław Wójcikowie, Maria i Artur Wyspiańscy oraz Irena i Zdzisław Zioło.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x