Tarnobrzeg: Zamontują windę w magistracie

Osoby niepełnoprawne i starsze, dla których problemem jest poruszanie się po schodach, w końcu będą mogły skorzystać z windy w budynku Urzędu Miasta przy ulicy Kościuszki 32. Winda ma zostać oddana do użytku do końca bieżącego roku.

Zakres robót będzie obejmował wykonanie prac rozbiórkowych oraz roboty budowlane i montażowe. Winda zostanie zamontowane z tyłu budynku, od strony Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika. Wykonawcą prac będzie Firma Handlowa ARTMED w Tomaszowa Mazowieckiego. Wartość inwestycji, to 133 198,23 zł. Termin zakończenia prac ustalono na 20 grudnia br.

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oliwia
7 lat temu

Wydaje mi się iż mamy już pełnomocnika prezydenta do tych spraw z elegancko urządzonym gabinetem i windą ,czy to znaczy że ludzie niepełnosprawni mu nie ufają czy potrzeba wydania kolejnych pieniędzy na koszt podatnika,z drugiej strony to po co ten pełnomocnik skoro sam bóg chce rozmawiać z ludzmi!?????

Zenon
7 lat temu

Kompletnie niezrozumiała i niepotrzebna inwestycja jak dla mnie…

kostek
7 lat temu

No to prawda mamy przecież już pełnomocnika i sam widziałem windę koło budynku na Kopernika to co tu jest grane nie wyrabia się chłopiec czy nikt faktycznie mu nie ufa że ich prośby nie dotrą do prezydenta
A swoją drogą to prezydent chyba powinien wychodzić do ludzi niepełnosprawnych i stosować się ich możliwości jest wiele miejsc w mieście aby takie spotkania odbywać -przywołany pełnomocnik i sala do tego przystosowana,ale 133-tyś ja pierdzielę oj chyba dupsko ciężko ruszyć z fotela prezydenta!!! weź pan przestań i jak pana mają lubić ludzie?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x