Tarnobrzeg: Uszkodził trzy pojazdy na parkingu – był pijany i nie miał prawa jazdy

Policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę, który kierując oplem corsą uszkodził trzy zaparkowane pojazdy, a następnie uciekał przed funkcjonariuszami. Okazało się, że był nietrzeźwy i kierował pożyczonym samochodem nie posiadając prawa jazdy.

Wczoraj, policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie miasta Tarnobrzega około godz. 7.30 zostali poinformowani przez dyżurnego jednostki, że na ul. Kopernika opel corsa uszkodził prawidłowo zaparkowane pojazdy i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast udali się w ten rejon. Po kilkunastu minutach zauważyli pojazd marki Opel Corsa oraz mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać pieszo.

Funkcjonariusze rozpoczęli pościg. Pomimo wielokrotnych wezwań do zatrzymania się mężczyzna nie reagował. Jeden z policjantów dogonił i zatrzymał uciekiniera. Podczas interwencji mężczyzna stawiał czynny opór, używał słów wulgarnych i był agresywny.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

źródło: policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kostek
7 lat temu

Wszyscy wiedzą czyj to samochód to jedna klika ktora panuje na kopernika pije na potęgę i rozrabia na potęgę-niech wlaściciel przyzna sie ile razy jeździł trzeźwy a po browarku pozwala innym kolesiom siadać za kółkiem aby się ,,dokształcili” niedługo tutaj dojdzie do tragedii -gdzie jest dzielnicowy?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x