Dariusz Szczubiał ponownie trenerem tarnobrzeskich koszykarzy

Na ławkę trenerską drużyny Stabill Jezioro Tarnobrzeg wraca Dariusz Szczubiał. Po zakończeniu poprzedniego sezonu zarząd klubu postanowił zakończyć współpracę ze Szczubiałem. Po kilkumiesięcznej przerwie wraca on jednak do Tarnobrzega.

Dariusz Szczubiał prowadził tarnobrzeski zespół w dwóch poprzednich sezonach. Nie udało mu się jednak ani razu awansować do fazy play-off. Po zakończeniu poprzedniego sezonu, klub postanowił zakończyć współpracę. Szczubiał przeniósł się do Kołobrzegu i został trenerem Kotwicy ( pod jego wodzą Kotwica zanotowała dwa zwycięstwa i pięć porażek). W jego miejsce przyszedł Leszek Marzec, postać dość anonimowa dla kibiców. Marzec nie radził sobie zbyt dobrze i po czterech kolejnych porażkach został zwolniony z funkcji pierwszego trenera zespołu. W ostatnich meczach funkcję tą obejmował Arkadiusz Papka, który był asystentem Marca, oraz Szczubiała. Od 1 grudnia 2013 pierwszym trenerem zespołu zostanie ponownie Dariusz Szczubiał.

To nie jedyna zmiana w tarnobrzeskim zespole. W najbliższym czasie zostanie zaprezentowany nowy gracz. Zawodnik ma wypełnić lukę po Simonie, który z powodu kontuzji opuścił Jeziorowców. Klub obecnie prowadzi negocjacje z kilkoma graczami, którzy mogliby wzmocnić zespół. Nazwisko nowego gracza zostanie podane w ciągu kilku najbliższych dni.

źródło: Stabill Jezioro Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
davey
7 lat temu

Tego zawodnika to Pyszniak podaje już od dwóch tygodni.Już za kilka dni,już wkrótce itp.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x