Konferencja prasowa w tarnobrzeskim magistracie (video)

Podczas środowej konferencji prasowej prezydent Tarnobrzega dokonał podsumowania pracy magistratu w ciągu ostatniego miesiąca, odpowiadał również na pytania dziennikarzy dotyczące  planowanej dzierżawy Hotelu Nadwiślańskiego oraz funkcjonowania przytuliska dla zwierząt w Machowie.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ruti
7 lat temu

„Dzień dobry ,kocham Cię ,już posmarowałem Tobą chleb” 🙂 Lecz się Panie Prezydencie.

ruti
7 lat temu

TY

ruti
7 lat temu

„Jesteśmy tacy sami, mali , butni, zarozumiali, nasze drogi się rozchodzą, każdy wreszcie myśli, powtarzamy błędy które robią, Ci z których się śmialiśmy”. W dniu dzisiejszym Pan Prezydent wysłał do hoteliku w Lisowie dwa psy. Koszt tego niecnego procederu to: 4600 pln. Gdyby chociaż połowa tych pieniędzy została przeznaczona na rzecz TSPZ na ul.Św. Barbary, zostałyby usunięte wszelkie zagrożenia czyhające niecnie na wolontariat. Panie Norbercie wiem że łycha smakuje ale czasem warto oderwać się od korytka i pomóc naprawdę potrzebującym. Pozdrawiam śpiewająco.

ruti
7 lat temu

„Był pijak z żoną i ze swoim dzieckiem, tam na poddaszu w miasteczku, on miał nuturę wykolejoną, truł życie żonie i dziecku. Raz wielka burza się rozszalała, piorun pierdolnął w chałupę. Ona nago na łóżku leżała, on trzymaj ją za … albo za dupę” 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x